RollerCoaster Tycoon® Klasyczny
0 (0)

RollerCoaster Tycoon® Klasyczny

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gry RollerCoaster Tycoon ® Classic to symulator dla Androida, a to można nazwać klasyczną z wielu powodów. Po pierwsze, fakt, że trzeba zbudować park rozrywki - klasyczny, wiele lat temu, są to symulatory były popularne! Drugi punkt - Gra wykonana jest w stylu Art pikseli, który jest zarówno piękny i "retro", bez poświęcania wydajności i pojemności, ze względu na nowe technologie. I wreszcie najważniejsze - wydawca gry wykonane firmę Atari, Inc.!
Jeśli nie wiesz, co kryje się za nazwą Atari, to znaczy, że to oczywiście nie zwracają uwagi do historii branży gier. Firma urodził się w odległym 1972 roku i jest on udowodnił światu, że gra jest bardzo obiecujący trend w ekonomii i biznesu. Firma jest liderem w tej dziedzinie od ponad 11 lat, aż do kryzysu 1983 roku, to ona po raz pierwszy wydany na konsolę, może być uważany za jednego z pionierów całej branży gier oraz że spółka ta powinna być wdzięczna za tak różnych projektów dzisiaj.

Jednak powrót do gry. Po raz pierwszy w tym projekt został opublikowany w 1999 roku, oczywiście, nie bez udziału Atari, to druga część została wydana, a dziś można podziwiać najlepsze z obu gier na Androida. Tak jak poprzednio, trzeba zbudować piękną i rentownego park rozrywki w rozległym terenie, gdzie znajdują się lasy i góry, a także wiele innych funkcji, które muszą być brane pod uwagę! Ponadto trzeba zarządzać personelem, finansami, a nawet zajmuje się projektowaniem, gotowe do takiej obfitości treści? Ponadto, gra może być rozbudowany w trzech dodatków, które kupowane oddzielnie, zawierają one inne światy, zaawansowany zestaw narzędzi i skryptów dla rozszerzonego fragmentu.

cechy:

  • Gra wykonana jest w stylu pixel-art
  • dużo treści, a dla dodatków
  • doskonała animacja i projektowanie
  • Gra łączy w sobie najlepsze z dwóch poprzednich częściach
  • zajmuje się finansami, projektowania, budowy, projektowania


Gry Wady:

  • Niestety, gra jest wypłacana jej nabycia $ 6, dodatkowo, za dodatkową opłatą można również poprosił o dwa do sześciu dolarów dla każdego, jak się okazuje nie jest tanie!


Konkluzja: jak mówiliśmy wiele razy, za wszystkie dobre trzeba płacić i grać RollerCoaster Tycoon ® Classic jest żadnym wyjątkiem, mimo swoich korzeni, które sięgają czasów klasycznych, istnieje wiele możliwości i zawartość, która reprezentuje cały świat, rodzaj raju dla fanów gatunku!


Reklama

RollerCoaster Tycoon® Klasyczny dla Celkon Campus A125

Wszystkie aplikacje Atari, Inc. na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/01/15 08:56
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |