nerwowy
2.3 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Jumpy to zręcznościowa Ketchapp studio dostępne dla wszystkich użytkowników systemu Android, a studio nadal utrzymuje swoją korporacyjną stylowy, ale nadal gra nie oferuje nam nic oryginalnego, że vodilos do wcześniejszych projektów, lub dokładniej, jest to bardzo przypomina takich projektów jak zwolnić, Pit i bardziej Skocz It Up, jak widok tutaj jest taka sama jak podobny harmonogram, tym samym nienaganną fizyki, a nawet miejscach jak!
Co tu nowego?
Tak, rzeczywiście, ale nowi bohaterowie - nic. Ponadto fani gry przemysł gier niemal natychmiast przypominają Mario ... wrogów w stylu klasycznym, które mogą być zniszczone, skacząc na nich, złote monety, które muszą być zbierane, cegły, skoki mocy której wyeliminujesz więcej monet, to tylko gra zostanie wykonane w 3D , nie ma księżniczką, chcesz zapisać, a de, nie można zatrzymać, ponieważ w rzeczywistości, tego biegacza. Aby nie zgubić się w tym, co się dzieje w grze złamał konwencjonalnych poziomów, ale jeśli twoja postać umiera, trzeba będzie zacząć wszystko to samo z pierwszych, a na całym świecie nieco zrekonstruowany, należy pamiętać, że przeszkody nie będą działać. Każdy nowy poziom oferują nowe wyzwania, które jest dość ciekawa, ale daleko jeszcze nie działa, gra jest dość skomplikowany, a każda okazja, aby nie zacząć od początku nie jest przewidziane. Ale monety można odblokować nowe postacie, że sytuacja, jak zwykle, nie wiele się zmieni, a okazuje się, zbierać monety, aby uzyskać bohatera ponownie zapisać monety ... gdzie jest oryginalność, kochanie?

cechy:

  • prosta obsługa
  • dobra fizyka i animacja
  • Unikaj wrogów i przeszkód
  • Zbieraj monety, aby odblokować nowe postacie
  • Użyj specjalnych bloków na poziomie
  • Odblokuj trzy światy


Gry Wady:

  • oryginalna gra nie nazywa
  • bardzo wysoka złożoność
  • nie jest reklama, która już nie można wyłączyć za niewielką kwotę


Konkluzja: Nie chcę powiedzieć, że gra Jumpy jest zły, ale nie spełnił moje oczekiwania, jednak nie da się zrobić tak wiele gier i zawsze zachowują wrodzoną ketchapp wcześniej oryginalności, może liczyć tylko dla przyszłych projektów, w których mogą one zostać naprawione.


Reklama

Pobierz nerwowy 1.0.1 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0.1 (3)
Data umieszczenia 2017-01-13 10:49
rozmiar 15.8 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-01-13 12:51:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.3★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/01/18 07:48
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |