Volterra
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Volterra Gra jest pasaż na Androidzie, w którym można spotkać Cyberpunk, rave, neon, klasyczny, hakerów, policja i dużo pieniędzy i że będzie twoim głównym celem! Dla takiego unikalnego zestawu treści powinny podziękować studio Solar-Games Ltd., który jest pierwszym projektem na androida, ale najprawdopodobniej nie ostatni, zwłaszcza jeśli jego popularność będzie rosła!

Gameplay oferują dość duże miasto, można zobaczyć widok z lotu ptaka, jako całość, wygodnego systemu - nie wymaga żadnych szczegółów, wszystko co widzisz jest rysowany dość arbitralnie, a twoja postać jest reprezentowana przez najbardziej zwykłej strzałki. Jednak miasto pokazano nam w nocy, tak że przynajmniej przystojny, ale w rzeczywistości - fascynujące. Twoje zadanie - aby otrzymać pracę, która będzie wskazywać strzałkę, dochodząc do określonej lokalizacji (trzeba poruszać się po drogach) pojawi się ikona z pieniędzmi coraz gdzie będzie oferowane "hack" system zabezpieczeń. Odbywa się to również dość arbitralne, więc o zmieszać logiczna nie będzie działać. Po wycofaniu kwoty po rozpoczęciu polowania policji, nawiasem mówiąc, kwota zostanie zmniejszona trochę po otrzymaniu pracy, więc lepiej się spieszyć na drodze do swego celu. Uciekać przed policją tutaj jest dość proste, aby zacząć jest unikanie kontaktu wzrokowego, co pozwala na wzrost, a jeśli kolizji nie można uniknąć - to jest możliwe, aby korzystać z trybu skradania, który pozwoli na kilka sekund, aby stać się niewidzialna i znikają z pola widzenia funkcjonariuszy organów ścigania. Jeśli to zrobisz, nie masz czasu - zostanie zatrzymany, a gra jest skończona. Istnieje również bonus, który umożliwia przyspieszenie lub spowolnienie czasu, które również mogą być bardzo przydatne.
Ponadto znajdą Państwo wspaniałą ścieżkę dźwiękową, która może być bezpiecznie nadana najstarszych zapisów takich dziedzinach jak rave i ogólna atmosfera na pewno doprowadzi do początków takiego przepływu jako cyberpunk w ogóle, dla atmosfery gry dostaje jego 10 z 10 punktów wyraźnie!

Rezultat: retro zwykłe opóźnienia, więc gra będzie odwoływać się do wielu Volterra, zwłaszcza jeśli jest to doskonale powielana atmosfera sprawia, że ciarki i budzi dawne wspomnienia! Ponadto, gra jest całkowicie darmowa i malutki pączek nie jest wymagane.


Reklama

Pobierz Volterra 1.13 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
1.13
--
* removed fuel limitations
* added controls tutorial
* added police spawn counter
informacje ogólne
wersja 1.13 (13)
Data umieszczenia 2017-01-17 08:17
rozmiar 46.26 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-01-17 10:18:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/01/21 09:14
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |