splix.io
2.7 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra splix.io świeży projekt z pracowni Jesper końcu, którzy zdecydowali się wdrożyć go w słynnej «io» formacie, gdzie niekwestionowanym liderem w tej chwili nadal jest założycielem - Agar.io, ale dziś jesteśmy trochę o innym projekcie, który jest także wyraźnie wpływ na tworzenie się tego. Aby rozpocząć, gra z pewnością przypomina węża, ale to było trochę czasu, zanim projekt Paper.io, która splix.io jest bardzo podobny, ale istnieją pewne różnice.

Na początek, niż być włączony. A problem jest, aby uchwycić jak najwięcej terytorium jak również podejmowania go w Paper.io zamkniętych prostokątów. Podobnie jak w przeszłości, projekt może zostać utracone, jeśli inny gracz nie będzie mógł przekroczyć swój ogon, ale pewne różnice pozwoli projekt wycofać swój udział graczy, a to jest łatwe!
Pierwsza różnica - kartę na które jest znacznie większy i jest gra tu równocześnie dużą liczbę graczy. Oczywiście, to dodaje do emocji, a także, w "krytycznych" momentach, które wynikają ze zderzenia z wrogami. Drugim ważnym punktem jest jedna cecha - większy obszar można posiadać, tym wyższa prędkość podczas przemieszczania się z jednej strony jest to korzystne, lecz z drugiej strony w celu kontrolowania wszystko jest znacznie trudniejsze.

cechy:

  • dobra animacja i dynamiczna rozgrywka
  • full-line, ale tutaj jest on w rzeczywistości
  • ta sprawa ciągnie, uważaj!
  • prosta obsługa
  • niskie wymagania systemowe


Gry Wady:

  • skromna konstrukcja
  • podczas niszczenia dużej grze przeciwnika spowalnia
  • nie ma Donat, ale niewiele jest reklama


Bottom Line: splix.io gry pobrane przez ponad milion ludzi, w ogóle, proste odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące przyszłości tego projektu, jest oczywiste, że projekt jest zdecydowanie warta takiej uwagi, oferując z jednej strony proste, z drugiej strony jest bardzo ekscytujące zajęcie online z innymi graczami.


Reklama

Pobierz splix.io 1.10 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
minor fixes
informacje ogólne
wersja 1.10 (54)
Data umieszczenia 2020-09-05 12:54
rozmiar 24.45 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
2.74★ 54.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/01/23 08:39
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |