Metal Squad
5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Metal Squad to platformówka na Android, który oferuje wszystkich chętnych, aby zanurzyć się w atmosferze wojny! Przypomina, że ​​pierwsze klasyki gatunku - gry Contra, który jest dostępny przez wiele lat temu, prymitywne konsole, więc jeśli ktoś brakowało - zabrać! Oczywiście ktoś nazwałby "klon" projektów, takich jak Metal Slug i tym podobne mogą być wszystko prawda, ale rozgrywka o to godne i zabawy, a poza tym można pobrać grę za darmo.
Przygotowano ją w Sora Game Studios i jest to ich pierwszy projekt, oraz brak oryginalności można wybaczyć po raz pierwszy zresztą jest typowe dla wielu.

Gra tutaj jest więcej niż klasyczny - wybierz swojego bohatera (na początku, tylko jeden jest dostępny) i przejść do walki w różnych miejscach. Jako hołd dla klasyki samo - gra była dość trudna, a już na pierwszym poziomie, będziesz musiał stawić czoła ogromnej liczby wrogów, które będą atakować ze wszystkich stron, nawet z powietrza! Upewnij się, że poziom zdrowia bohatera nie spadnie przez podłogę i zbierać apteczki, obserwować liczbę nabojów w twoich ramionach, jak również oczywistych umiejętności wojownika i aktywować wszystkie swoje reakcje, a następnie będzie się przydać!
Jako taki, historia w grze, ale jeśli chcesz, aby odblokować wszystkie myśliwce, a następnie znaleźć ci, co mogą, na różnych poziomach, które będą je zwolnić, tak, żeby nie pokazać, że w ogóle, pozwala mieć na uwadze ogólną strukturę, która jest wciąż obecna , Warto również zauważyć, przyjemne grafiki, animacji i szczegółowe dobrą lokalizacje, oferując szeroką gamę warunków i wrogów.

cechy:

  • duży wybór broni
  • kilka postaci do wyboru
  • oraz cztery strefy w każdym piętnastu poziomów
  • różnorodność przeciwników
  • niebezpiecznych bossów
  • dobra grafika, świetna muzyka i głos tego, co się dziejeGry Wady:

  • Donat duży, za duży dla takiego projektu


Konkluzja: Dla wszystkich fanów klasycznej platformówki wojskowym stylu gry Metal Squad będzie dobrodziejstwem, między innymi, ona okazała się fascynującą i bardzo przyjemny zarówno na zewnątrz jak i użytkowania.


Reklama

Pobierz Metal Squad 2.3.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Bug fixes and performance improvements
informacje ogólne
wersja 2.3.1 (385)
Data umieszczenia 2020-08-15 14:25
rozmiar 107.08 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje ONESOFT na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/01/24 08:32
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |