poncz Klub
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Poncz Klub gra jest strategia dla Androida, który jest po prostu sobie sprawę, że jest dość niezwykły sposób. Aby w pełni zrozumieć skalę tego, co się dzieje jest, aby spojrzeć na nazwę pracowni, która opracowała grę. Studio nazywa tinyBuild i nie tak dawno temu mieliśmy do czynienia im płatnego projekt o nazwie Party Hard, również wyjątkowe i wspaniałe. Tutaj sytuacja jest podobna, tylko historia jest zasadniczo różne.

Fabuła gry jest sztywno połączone, twoje wybory i rutynowe ćwiczenia, każda zmiana jest zdolny do gruntownej zmiany się dzieje i jak być decydującym czynnikiem sukcesu lub całkowitej awarii. Zaczyna się od tego, że twój bohater, zwykły pracowity, postanawia zmienić coś w swoim życiu, jest nagrany na szkolenia, które doprowadziły go do społeczeństwa walk ulicznych, które pozwalają nie tylko wdrożone, ale także zarobić na życie. Dość prosty proces, który jest konieczność trenować i walczyć w ringu jest znacznie głębszy i bardziej imponujące w swojej objętości. Cztery style sztuk walki, można zbadać i połączyć setki sposobów, z których każdy można doskonalić w treningu, a także prywatnego życia naszego bohatera, który regularnie bo do dokonania wyboru między normalnego życia i wyczerpujących treningów.
Miarę szkolenia - wszystko jest jeszcze bardziej skomplikowana, ponieważ dodany do trzech głównych cech bohaterów oprócz techniki i style - zręczności, siły i szybkości, które nie mogą być połączone w tym samym czasie. Jaki wróg oprze następnym razem - nie wiadomo, więc podążać swoją ścieżką i stworzyć niepowtarzalny Fighter, zdolnego oprzeć żadnego wroga.

cechy:

  • unikalny gameplay, łączy się z walki, strategii i wielką historię
  • odkrywania świata, w którym się odwrócić, jest mnóstwo pułapek
  • spróbuj znaleźć mordercę swojego ojca i zemścić
  • Wyssać wszystkie możliwe cechy bohatera
  • wielka grafika w stylu pixel-art


Wady gry.
Tutaj też wcale trudne. Gra jest dostępna w dwóch wersjach, pełny i płatnych nazywa dziurkacz Club, darmowa wersja o nazwie dziurkacz Club: Walki, a różnica w nich w zasadzie. W wersji płatnej można dostać wszystko, ale będzie musiał zapłacić 5 $, a darmowa wersja tylko mają okazję do walki, prawie nie ma historię i komponent RPG ... obie wersje wzajemnie się uzupełniają, ale za darmo nie ma sensu bez opłaty.

Efekt: wspaniały projekt dziurkacza Klub opiera się na klasycznych wojowników z lat 90-tych, ale mimo to pozwalają żyć pełną historię swojej postaci, która weszła na ścieżkę wojownika, a to się skończy - na wyciągnięcie ręki!


Reklama

Pobierz poncz Klub 1.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Fixed visual bugs (magenta screen on some devices)
informacje ogólne
wersja 1.1 (2)
Data umieszczenia 2017-02-22 10:09
rozmiar 43.77 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje tinyBuild na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/01/24 10:37
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |