Skyscanner
1.9 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Serwis Skyscanner zna większość podróżników, którzy często korzystają z usług linii lotniczych, ale teraz możecie to robić nie używając komputera, ściągając tę aplikacje na swój telefon. Sens projektu jest jednak ten sam, tak więc opowiem wam, co dobrego możecie tu znaleźć.

Na początek trzeba zaznaczyć, że z serwisu Skyscanner korzysta już ponad 30 milionów ludzi z całego świata i robią to z powodzeniem. Sens projektu kryje się w tym, że zawiera on ogromną bazę linii lotniczych i innych możliwości zakupu biletu na samolot praktycznie w każdym kierunku, tak więc, jeśli potrzebujecie bilet, to dzięki tej aplikacji możecie znaleźć najtańszy wariant, a nawet go zarezerwować. Planując urlop za granicą, gdzie trzeba długo lecieć, najlepszym wariatem jest zakup wycieczki w biurze podróży. Ale mało kto wie, że to właśnie bilety lotnicze stanowią większą część ceny wycieczki, chociażby dlatego, że biura zawsze proponują wam bezpośrednie loty tych linii lotniczych, z którymi współpracują. Jednak kupując bilety z przesiadką, która niestety przedłuży waszą podróż możecie zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Wygodne jest to, że mając tę aplikację możecie też kupić powrotne bilety, bo telefon w przeciwieństwie do komputera macie zawsze przy sobie.

Aplikacja nie stoi w miejscu, wciąż się rozwija, tak więc, jeśli nawet nie wiecie gdzie chcecie pojechać, ale wiecie kiedy – aplikacja pomoże wam wybrać! Unikalny system wyszukiwania nazwany <wszędzie> znajdzie wszystkie loty w wyznaczonym przez was terminie. Wy będziecie musieli jedynie wyznaczyć budżet wybrać kierunek!

Oprócz tego aplikacja Skyscanner pomoże wam posortować znalezione bilety. Możecie także obejrzeć diagramy przedstawiające zmiany cen w danym czasie. Aplikacja została przetłumaczona na więcej niż 30 języków i ma wiele wygodnych widgetów.

Podsumowanie: jedna z najbardziej popularnych, a co za tym idzie i jedna z najlepszych aplikacji do wyszukiwania tanich lotów! Jeśli jesteście zainteresowani – koniecznie ściągajcie!


Reklama

Pobierz Skyscanner 7.61.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Thinking about your next adventure? We’ve added more features and information to help you navigate travel. And as ever, we’ve fine-tuned the Skyscanner app to give you the best experience possible.
informacje ogólne
wersja 7.61.1 (2021111929)
Data umieszczenia 2022-04-14 12:44
rozmiar 108 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

AD_ID

AD_ID

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
1.9★ 38%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2016/01/24 07:50
Inne oprogramowanie dola Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |