Houzz: Pomysły i inspiracje
4.9 (4)

Houzz: Pomysły i inspiracje

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Apliacja Houzz: Pomysły i inspiracje, zostało stworzone przez profesjonalnych designerów, specjalnie dla ludzi, którzy chcieliby zrobić ładny remont, ale z obiektywnych przyczyn nie udaje im się to. Nasze życzenia nie zawsze są adekwatne do naszych możliwości, ale są ludzie, którzy nad tym pracują. Na przykład właśnie ta aplikacja.

Wyobraźcie sobie taką sytuację. Kupiliście nowe mieszkanie, ale są tam jak na razie tylko gołe ściany i to wy musicie doprowadzić mieszkanie do stanu używalności. Wydarzenie to jest na pewno bardzo przyjemnie, szczególnie jeśli bardzo długo nosiliście się z zamiarem zamiarem zakupu mieszkania i planowaliście jakie meble będą stały u was w pokoju. Niestety takie plany bardzo często i szybko zderzają się z rzeczywistością, kiedy okazuje się, że ta szafa nie pasuje do tapczanu, krzesła są w ogóle z innej parafii i wydaje się niemożliwym wszystko ładnie skomponować . Niektórzy szybko się zniechęcają i ustawiają meble tak, jak w starym mieszkaniu. Żyją w ten sposób latami i nie mają żadnej radości z nowych warunków. Ale jeśli zainstalujecie aplikacje Houzz: Pomysły i inspiracje wszystko pójdzie, jak po maśle.

Cały sens aplikacji polega na tym, że zawiera ona ogromna ilość najlepszych designerskich projektów i zdjęć prawdziwych wnętrz. Wzorując się na nich możecie czerpać nieograniczoną ilość inspiracji dla swojego mieszkania. Ilość tych fotografii z pewnością zainspiruje każdego — jest ich 6 milionów! Ale to wciąż mniej niż użytkowników, którzy ten projekt już ściągnęli ;)

Co więcej, tę ogromną ilość fotografii można w wygodny dla was sposób posortować, tak, abyście bez problemu znaleźli, to czego szukacie. Fotografie można sortować według stylów, typów pomieszczeń, czy ich rozstawienia. Możecie też tworzyć własne notatki i zapisywać je do albumu, który ma dumne nazwanie „idee”. Wszystkie pomysły będą tam czekać, aż zostaną wykorzystane.

Oprócz tego, aplikacja wyposażona jest w internetowe sklepy, gdzie możecie zamówić wszystko, co wam się spodoba. Pomoże wam to umeblować wasz dom czy mieszkanie.

Wady aplikacji — z pewnością ceny w internetowych sklepach nie należą do najniższych, tak więc jeśli mamy ograniczony budżet lepiej w nie nawet nie wchodzić. Co więcej, będziemy musieli przeznaczyć dużo czasu na korzystanie z aplikacji.

Podsumowanie: wygodna i bez dwóch zdań przydatna aplikacja, która będzie odpowiednia dla wielu, ale na pewno nie dla wszystkich.


Reklama

Pobierz Houzz: Pomysły i inspiracje 22.5.10 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bug fixes and performance enhancements.
informacje ogólne
wersja 22.5.10 (31540)
Data umieszczenia 2022-05-21 03:49
rozmiar 148.35 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

READ

READ

WRITE

WRITE

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

UPDATE_SHORTCUT

UPDATE_SHORTCUT

BROADCAST_BADGE

BROADCAST_BADGE

PROVIDER_INSERT_BADGE

PROVIDER_INSERT_BADGE

UPDATE_COUNT

UPDATE_COUNT

UPDATE_BADGE

UPDATE_BADGE

CHANGE_BADGE

CHANGE_BADGE

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

READ_APP_BADGE

READ_APP_BADGE

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

BADGE_COUNT_READ

BADGE_COUNT_READ

BADGE_COUNT_WRITE

BADGE_COUNT_WRITE

Wszystkie aplikacje Houzz Inc. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.9★

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2016/01/26 09:39
Inne oprogramowanie dola Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |