Zywe trupy: Zombie look
3 (17)

Zywe trupy: Zombie look

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Aplikacja Żywe trupy: Zombie look to wytwór naszego społeczeństwa, które stworzyło ogromną ilość gier, filmów, itp. z uczestnictwem zombie, a także pociąg ludzi do robienia selfie i fotografowania wszystkiego wokoło. A co będzie jeśli to wszystko połączymy? Powstanie aplikacja, która zrobi z was strasznego zombie. Prawdziwy cosplay bez mydlenia oczu! Tak czy siak, aplikacja została stworzona dla waszej rozrywki, na co więc czekacie!?

Nazwa gry powstała po prostu tak. Choć z pewnością podstawą jest serial „Żywe trupy”, gdzie zombie są nienajgorzej przedstawieni. Aby stać się ofiarą kolejnej apokalipsy musicie mieć na waszym smartphonie zdjęcie jakieś osoby, najlepiej portret, pozostałym zajmie się aplikacja. I już po minucie będziecie mogli pochwalić się swoimi znajomym strasznym zdjęciem .

Oczywiście wygląd zewnętrzny zombie, który będzie stworzony na postawie załadowanej fotografii, można zmieniać według waszego uznania. Jest tu sporo elementów. Ślady rozkładu, gnicie, krew, nóż w jakiejś części ciała, ślady po nabojach, itp. wszystko to możecie dodać do swojej fotografii bez żadnych trudności, ponieważ interfejs i pozostałe elementy sterowania są bardzo proste i zrozumiałe.

Powstałe zdjęcie można opublikować na waszej stronie na serwisie społecznościowym. Będziecie mogli także obserwować fotografie innych użytkowników, którzy tworzą interesujące obrazki.

Nie ma więc nic dziwnego w tym, że już ponad milion osób pobrało tę aplikację, bardzo możliwe, że nie będziecie jej trzymać długo na swoim urządzeniu, ale na kilka tygodni rozrywki będzie idealna. Trzeba również wspomnieć, że aplikacja jest dostępna bezpłatnie i nie ma żadnych mikropłatności.

Podsumowanie: zabawna i dość wygodna aplikacja dla miłośników tematyki zombie.


Reklama

Pobierz Zywe trupy: Zombie look 4.6 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Season 8 is here!
- New S8 poster artwork
- Small bug fixes
informacje ogólne
wersja 4.6 (2016010449)
Data umieszczenia 2017-11-16 07:41
rozmiar 27.68 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje AMC na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(17)
2.97★ 59.4%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2016/02/19 09:42
Inne oprogramowanie dola Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |