WebGuard
3.5 (9)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Aplikacja WebGuard to pełnowartościowa ochrona dla androida, które może ochronić was przed reklamą, wirusami i programów szpiegowskimi, które mogę przez przypadek znaleźć się na waszym urządzeniu podczas surfowania po internecie. Niestety wirusy itp już dawno zdążyły zdobyć również androida, co jest dość smutne bo najczęściej jest to telefon, gdzie macie pieniądze na koncie i inne ważne informacje. Jeśli chodzi o komputer, tam już wszystko dostało opracowane- jest pełno programów antywirusowych itp, ale na androida brakuje tego typu programów, choć już dawno pora się tym zająć! Ale nie będziemy się złościć, bo pojawiła się ta aplikacja programistów z Mibisoft LLC, którym naprawdę udało się nasze surfowanie w internecie zrobić bardziej bezpiecznym.

Po pierwsze i najważniejsze — nie powinniśmy porównywać tej aplikacji z programami antywirusowymi, które cały czas znajdują się w pamięci telefonu i sprawdzają wszystko, co można. Ta aplikacja pracuje tylko z danymi pochodzącymi z internetu. W ten sposób nie obciążają telefonu, wtedy gdy nie jesteśmy połączeni z internetem. Imponująca jest funkcjonalność tej aplikacji -zaczynając od typowego firewalla i kończąc na możliwości ukrycia waszego adresu IP i ukrycia reklam na stronach internetowych! Wszystkie możliwe funkcje poniżej.

Cechy aplikacji:

— może zablokować wszystkie reklamy w internecie

— wbudowany firewall

— ukrywa twój IP i daje możliwość wchodzić na strony jak z innego państwa

— blokuj reklamę w krótkich filmikach w takich serwisach jak IVI itp.

— przyspiesza ładowanie stron i oszczędza dane internetowe

— pełnowartościowe szyfrowanie danych

— blokuje niebezpieczne strony

— jeśli będziecie na płatnej stronie — program was o tym poinformuje

— ukrywa wszystkie informacje o was i nie dopuszcza do śledzenia

— działa bez Root

Wady aplikacji:

— tylko podczas próbnego okresu macie do dyspozycji bezpłatne funkcje, potem trzeba będzie płacić za pełen pakiet funkcji.

Podsumowanie: aplikacja WebGuard jest zdecydowanie przydatna i możecie się o tym przekonać już po kilku dniach użytkowania. Ale jeśli będziecie chcieli używać go zawsze-będziecie musieli zapłacić, ale bezpieczeństwo i anonimowość z sieci jest tego warta, uwierzcie!


Reklama

Pobierz WebGuard 1.5.8 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
App rebranding to Guard My Web
informacje ogólne
wersja 1.5.8 (88)
Data umieszczenia 2021-03-09 03:49
rozmiar 3.66 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

zamykanie innych aplikacji

Pozwala aplikacji na kończenie procesów innych aplikacji działających w tle. Może to spowodować przerwanie działania innych aplikacji.

usuwanie wszystkich danych aplikacji z pamięci podręcznej

Pozwala aplikacji na zwolnienie pamięci urządzenia przez usunięcie plików w katalogach pamięci podręcznej innych aplikacji. Może to spowodować wolniejsze uruchamianie się innych aplikacji, bo muszą one ponownie pobrać dane.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
3.47★ 69.33%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2016/03/20 07:49
Inne oprogramowanie dola Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |