IMDb Movies & TV
5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Aplikacja IMDb Movies & TV to mobilna wersja strony internetowej o tej samej nazwie, która posiada duży wachlarz funkcji, które z pewnością spodobają się wszystkim fanom kinematografii. znajdziecie tu ogromną ilość informacji o ogromnej ilości filmów, serialów i wszelakich show, które już ujrzały światło dzienne, albo które dopiero będą wyświetlane! W rosyjskim internecie bardziej popularną stroną jest Kinopoisk, ale ta baza danych pojawiła się wcześniej i jest lepiej wypełniona, tak więc jako pełnowartościowy wariant dla Kinopoisk ta aplikacja będzie idealna!

Ogólnie jeśli ktoś zna Kinopiosk to tutaj wszystko będzie na tej samej zasadzie. Są pewne cechy charakterystyczne, którymi różnią się te dwa projekty.Ale według mnie ze względu na ogrom informacji na IMDb jest leszy od Kinopoiska , ale interface jest trochę gorszy, a mobilna aplikacja nie daje wszystkich możliwości. Ale można tu zobaczyć wiele znaczących detali o serialach! Jest oczywiście ogólna informacja ile części będzie w danym sezonie, kiedy serial wyjdzie, czy serial jest wciąż nagrywany, czy zdjęcia się już zakończyły itp, a na Kinopoiske takich informacji nie ma. Oprócz tego zarówno ta aplikacja jak i Kinopoisk da wam dokładną informację o filmach, aktorach itp, pokaże także podobne filmy i upodobania użytkownika. Do wad można jedynie zaliczyć brak tłumaczenia na język rosyjski, co tak czy siak nie stanowi problemu, aby właśnie ta strona była w top rosyjskiego internetu, dla innych krajów nie ma analogicznych projektów.

Cechy aplikacji:

— baza składa się z ponad 2 milionów filmów i serialów

— informacje dotyczące ponad 4 milionów znanych postaci

— są trailery do filmów

— pełnowartościowy top 250

— rankingi popularnych filmów

— ranking najgorszych filmów

— pełno innych przydatnych informacji

Wady aplikacji

— nie ma języka rosyjskiego

Podsumowanie: IMDb to jeden z lepszych źródeł o kinie tak więc aplikacja IMDb Movies & TV na androida również można tak nazwać. W rosyjskim internecie jest Kinopoisk z którym jak na razie nie ma sensu porównywać IMDb, bo w IMDb na przykład jak na razie nie ma języka rosyjskiego, więc jak na razie te dwa projekty świetnie się uzupełniają.


Reklama

Pobierz IMDb Movies & TV 8.4.8.108480703 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
We've been working on bug fixes and improving app performance to deliver you a better experience. Enjoy and thanks for using IMDb!
informacje ogólne
wersja 8.4.8.108480703 (108480703)
Data umieszczenia 2021-11-02 12:26
rozmiar 22.36 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

DTCP_SERVICE_ACCESS

DTCP_SERVICE_ACCESS

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

METRICS_PERMISSION

METRICS_PERMISSION

DYN_CONFIG_VALUES_UPDATED

DYN_CONFIG_VALUES_UPDATED

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

GENERIC_IPC

GENERIC_IPC

USE_DEVICE_CREDENTIALS

USE_DEVICE_CREDENTIALS

MANAGE_COR_PFM

MANAGE_COR_PFM

CUSTOMER_ATTRIBUTE_SERVICE

CUSTOMER_ATTRIBUTE_SERVICE

COLLECT_METRICS

COLLECT_METRICS

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

czytanie ustawień synchronizacji

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień synchronizacji konta. Dzięki temu można na przykład określić, czy aplikacja Kontakty jest zsynchronizowana z kontem.

włączanie i wyłączanie synchronizacji

Pozwala aplikacji na modyfikowanie ustawień synchronizacji z kontem. Tego uprawnienia można użyć np. do włączenia synchronizacji z kontem aplikacji Kontakty.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje IMDb na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2016/03/28 06:49
Inne oprogramowanie dola Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |