LinkedIn
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

LinkedIn aplikacja dla Androida to klient popularnej sieci społecznej, przystosowane do mobilnych gadżetów, które pozwala pozostać w kontakcie bez użycia komputera. Ten klient wymaga oficjalnego i maksymalną wydajność, dając niemal pełną wersję przeglądarki.

Jeśli wiesz, co w sieci społecznościowej LinkedIn, i są aktywnymi uczestnikami, więc wszystko co musisz wiedzieć - to wygodny klienta, wystarczy pobrać i używać go, a jeśli z jakiegoś powodu nie w temacie - czytaj dalej!

Jakie były pierwsze społecznościowy wszyscy wiemy, na pewno na tle ich sukcesu doszło, i wielu innych, niektórzy kosztem adaptacji do konkretnych krajów są sukcesem (VKontakte, odnoklassniki), niektóre nie zebrali ich miliony, ponieważ nie jest w stanie zaoferować coś nowego. Jednak LinkedIn pomysł był jedyny w swoim rodzaju, który służył jako odskocznię do świetlanej przyszłości. Jeśli weźmiemy pod uwagę ten sam Facebook, serwis społecznościowy dla przyjaźni i zabawy, podczas gdy LinkedIn to serwis społecznościowy z kontaktów biznesowych, które można nabyć w pracy. Praktycznie każdy z naszych stosunków gospodarczych odgrywają ogromną rolę, ale to społecznościowy rozszerza swoją komunikację, jak nigdy przedtem. W rzeczywistości, konto w sieci społecznościowej, że twój rodzaj CV, które widzą swoich współpracowników i innych osób, z którymi komunikujesz w pracy, jak również ich współpracownikami i kolegami ... no wiecie o co chodzi;)
Na tle specyfiki zastosowania jest powszechnie stosowany przez osoby o ustanowienie stosunków handlowych, w znalezieniu pracy lub pracowników polecić ich współpracowników w różnych projektach i wiele innych niuansów, które nie pasują do strony z Facebooka z uszczelkami.
Oprócz tej sieci zaczęły pojawiać się różnego rodzaju grup, łącząc ludzi z tego samego obszaru zawodowego, pomagając im nie tylko do dzielenia się swoimi doświadczeniami, ale znowu nawiązać stosunki z nimi ciekawych ludzi.

Konkluzja: jeśli uważasz, że ze względu na zdecydować, czy jesteś już przekonany, że celownik nie tylko można znaleźć świetną pracę i przenieść się z martwego punktu, w obecnej lokalizacji, społecznościowy LinkedIn to, co trzeba, a ta aplikacja jest doskonałym rozwiązaniem, aby go używać i na Androidzie.


Reklama

Pobierz LinkedIn 4.1.706 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Thanks for using LinkedIn! We regularly update our app to fix bugs, improve performance and add new features to help you connect with your professional network and advance your career.
informacje ogólne
wersja 4.1.706 (161400)
Data umieszczenia 2022-06-16 20:45
rozmiar 169.63 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

tworzenie kont i ustawianie haseł

Zezwala aplikacji na korzystanie z funkcji modułu uwierzytelniania konta usługi AccountManager, w tym funkcji tworzenia kont oraz pobierania i ustawiania ich haseł.

czytanie statystyk synchronizacji

Pozwala aplikacji na odczytywanie statystyk synchronizacji konta, w tym historii zdarzeń synchronizacji oraz ilości zsynchronizowanych danych.

czytanie ustawień synchronizacji

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień synchronizacji konta. Dzięki temu można na przykład określić, czy aplikacja Kontakty jest zsynchronizowana z kontem.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

włączanie i wyłączanie synchronizacji

Pozwala aplikacji na modyfikowanie ustawień synchronizacji z kontem. Tego uprawnienia można użyć np. do włączenia synchronizacji z kontem aplikacji Kontakty.

modyfikowanie kontaktów

Pozwala aplikacji na modyfikowanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi kontaktami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą usuwać dane kontaktów.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

odczyt wydarzeń w kalendarzu wraz z informacjami poufnymi

Pozwala aplikacji na odczytywanie wszystkich wydarzeń w kalendarzu zapisanych w urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z takim uprawnieniem może udostępniać i zapisywać dane kalendarza niezależnie od ich poufności.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

AD_ID

AD_ID

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

BLUETOOTH_CONNECT

BLUETOOTH_CONNECT

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje LinkedIn na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2016/05/03 08:22
Inne oprogramowanie dola Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |