Falcon Pro 3
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Dodatek Falcon Pro 3 jest alternatywą klient dla znanego wszystkim Twitterze, a jeśli już od dawna za pomocą tego, wiesz, kiedy byłem bardzo fajny i łatwy w obsłudze klienta, który został nazwany Falcon Pro, ale Twitter zgnieciony go, ze względu na dużą liczbę użytkowników, jednak po pierwszej awarii deweloper postanowił wydać ponownie ten sam klient, dałem mu trochę inny tytuł i dodano kilka nowych funkcji, a co najważniejsze - zmienił politykę!

Co jest głównym zadaniem alternatywnych klientów, takich jak ten?
Najważniejszą rzeczą - zostawić wszystko znajome i dodać trochę od nowa niż deweloper i biorą udział w jego stosowania wiedzy materialnej Design i innych dyscyplin, warto zauważyć, że udało mu się chwała!
Jeśli chodzi o klasyczny wyświetlacz tweets, tutaj jest realizowany przez głośniki, liczby i treści, które są konfigurowane bezpośrednio w aplikacji, co jest bardzo wygodne. W tym wszystkim, pozostaje zna pojęcie, które po prostu nie odpychają konserwatywnych użytkowników, choć najprawdopodobniej konserwatyści nie będzie nawet nic instalować ...
Jednak z punktu widzenia pojedynczego Developer namudril bit. Każdy tweet w niniejszym wniosku są podzielone na kategorie, tak aby zobaczyć wszystko na raz na jednym ekranie, nie dostaniesz z jednej strony nie jest to bardzo wygodne i niezwykłe, az drugiej strony pozwala na przeglądanie wszystkich szczegółów pocztowy, plus, aplikacja posiada wbudowany w przeglądarkę zobacz linki z tweety.
Innym zastosowaniem premii - tutaj można dodać kilka kont, co jest dość wygodne, choć osoby te nie są aż tak bardzo, ale to miłe, że nie są one zapomnieć.
Były i nadal są pewne wady, na przykład, jeśli chcesz coś napisać, musisz kliknąć na przycisk w prawym górnym rogu, który chroni 5 cali lub więcej nie jest zbyt wygodne. Nawet w aneksie są bardzo kilka opcji, zwłaszcza tych, które odnoszą się do wiadomości osobistych. Ale chyba główny mankament polega na tym, że choć zastosowanie i można pobrać za darmo, jednak żeby dodać konto, będziesz musiał zapłacić w regionie trzy dolary, które umożliwia zarówno deweloperów, a liczba użytkowników w ładowni, że wniosek nie jest powtarzany Falcon Pro los.

Rezultat: Falcon Pro 3 Zastosowanie ma wiele zalet, ale nie więcej i nie ma braki, które w ramach odpłatnego używania sprawia mu przyjemność posiadać bardzo wątpliwe, ale ty decydujesz!


Reklama

Pobierz Falcon Pro 3 1.9.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
1.9.1 - maintenance update

- Fixed viewing who favorited a tweet, only option was to redirect to the web
- Removed Tweet marker since it got sunsetted
- Updated libraries
informacje ogólne
wersja 1.9.1 (47)
Data umieszczenia 2019-09-12 11:24
rozmiar 8.57 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86 mips
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2016/05/04 06:29
Inne oprogramowanie dola Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |