360 Mobile Security
4 (43)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Dziś mamy przed okazał 360 aplikacji Mobile Security, który pojawił się ponad dwa lata temu w Google Play i już udało się zgromadzić publiczność ponad dwieście milionów użytkowników. Ten sukces programistów 360 Mobile Security Limited nie mogą być ignorowane, aby aplikacja została opracowana i jest dostępna dla nas dzisiaj jest czymś, co można pobrać całkowicie za darmo i że dają nam dużą liczbę możliwych opcji ochrony.

Deweloperzy już śmiało deklaruje, że ich stosowanie stało się jednym z najbardziej popularnych i sprawdzonych programów dla urządzeń mobilnych, które nie tylko zapewnia ochronę dla swojego profilu w Internecie, ale również optymalizacja i czyszczenie urządzenia, które jest również bardzo prawdziwe dzisiaj, spójrzmy na to, co oferujemy ,

  • Oczyścić urządzenie.

Cała pamięć aplikacja jest gotowa do pełnego skanowania urządzenie i usunąć wszystkie niepotrzebne pliki i resztkowych że jakoś wziąć miejsce i spowalniają pracę.

  • Idealne antywirusowego.

Dobre antywirusowego i stale aktualizować jądro systemu, aby zapobiec 99,7% zagrożeń czyhają na ciebie ze wszystkich stron, wynik jest co najmniej świetnie! Nawiasem mówiąc jest to potwierdzone licznymi nagrodami, że wniosek udało się uzyskać.

  • Prosty i intuicyjny interfejs.

Aplikacja została zrealizowana, deweloperzy słuchać użytkowników iw rezultacie otrzymaliśmy świetną i funkcjonalną konstrukcję, która nie będzie kolidować z użytkownikiem na każdym poziomie.

  • Prace na oszczędność energii.

Było wiele skarg, że wniosek jest "zjada" bateria, ogólnie rzecz biorąc, każda aplikacja, która sprawia, ale programiści poprawiły osiągi, więc teraz nie szczególnie zauważyć.

  • Zdolność do ochrony informacji wewnątrz telefonu.

Specjalne systemy i mechanizmy, które pomogą bezpiecznie chronić wszystkie dane zapisane w telefonie SMS, zdjęć i innych plików, anonimowość którą szczególnie pielęgnować.

  • Poręczny menedżer aplikacji.

Między innymi, program ten ma zastosowania funkcji menedżera, co pozwala usunąć lub przenieść pliki i programy, które Twierdzono również wielu użytkowników.

Konkluzja: wszystkie powyżej 360 aplikacja Mobile Security to z pewnością przydatne funkcje, a co najważniejsze - lista nie ma tu zatrzymać i nadal będą uzupełniane i pod warunkiem, że wszystko to bezpłatnie - świetnie!


Reklama

Pobierz 360 Mobile Security 5.6.9.4834 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
1.Supporting no ads in app.
2.Super lock screen ,to provide phone optimization tips and a variety of handy tools (super easy to use).
3.Space clean-up optimization, to solve the problem of lack of space and clean up more thoroughly.
4.Bug fixed and product performanced optimization.
5.More new features and optimization, welcome to experience.
informacje ogólne
wersja 5.6.9.4834 (2600)
Data umieszczenia 2020-06-22 15:00
rozmiar 25.99 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

USE_FINGERPRINT

USE_FINGERPRINT

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

PERMISSION

PERMISSION

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

odinstalowywanie skrótów

Pozwala aplikacji usuwać skróty bez interwencji użytkownika.

odczytywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na odczytywanie historii wszystkich URL-i odwiedzonych w przeglądarce oraz wszystkich zakładek w przeglądarce. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm i aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

zapisywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na modyfikowanie historii i zakładek przeglądarki zapisanych w urządzeniu. Aplikacja będzie mogła usunąć lub zmodyfikować dane przeglądarki. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm oraz inne aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

zamykanie innych aplikacji

Pozwala aplikacji na kończenie procesów innych aplikacji działających w tle. Może to spowodować przerwanie działania innych aplikacji.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

usuwanie wszystkich danych aplikacji z pamięci podręcznej

Pozwala aplikacji na zwolnienie pamięci urządzenia przez usunięcie plików w katalogach pamięci podręcznej innych aplikacji. Może to spowodować wolniejsze uruchamianie się innych aplikacji, bo muszą one ponownie pobrać dane.

rozwijanie/zwijanie paska stanu

Zezwala aplikacji na rozwijanie lub zwijanie paska stanu.

mierzenie rozmiaru pamięci aplikacji

Zezwala aplikacji na pobieranie rozmiarów własnego kodu, danych oraz pamięci podręcznej.

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

bezpośrednie wybieranie numerów telefonu

Pozwala aplikacji na dzwonienie pod numery telefonów bez Twojej wiedzy. Może to skutkować nieoczekiwanymi opłatami lub połączeniami. Aplikacja nie może dzwonić pod numery alarmowe. Złośliwe aplikacje mogą generować koszty, wykonując połączenia bez Twojej zgody.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

modyfikowanie kontaktów

Pozwala aplikacji na modyfikowanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi kontaktami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą usuwać dane kontaktów.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

Wyczyść dane użytkownika.

CLEAR_APP_USER_DATA

Wiedzieć, kto gra i kontrolować jego odtwarzanie.

MEDIA_CONTENT_CONTROL

i18n_security

i18n_security

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

BILLING

BILLING

tworzenie kont i ustawianie haseł

Zezwala aplikacji na korzystanie z funkcji modułu uwierzytelniania konta usługi AccountManager, w tym funkcji tworzenia kont oraz pobierania i ustawiania ich haseł.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

PACKAGE_USAGE_STATS

PACKAGE_USAGE_STATS

BIND_NOTIFICATION_LISTENER_SERVICE

BIND_NOTIFICATION_LISTENER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(43)
4★ 79.94%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2016/05/14 07:40
Inne oprogramowanie dola Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |