field Trip
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Pole app podróży stworzony specjalnie dla podróży, po prostu wyobraź sobie, że jesteś w obcym mieście, nie można już iść? Jednakże, nie jest idealnym rozwiązaniem, które jest aplikacją i było! Deweloperzy jest firmą, która wkrótce stała się bardzo popularna, to Niantic, Inc., które są bezpośrednio związane z rozwojem gry Pokemon Go, który jest podstawą do tego wniosku i dokonał. Ale teraz, aplikacja jakoś pojawiły się znacznie wcześniej, więc spojrzeć na to, ignorując Pokemon;)

Jak to działa?
To wszystko jest bardzo proste i jasne, uruchomić aplikację, a następnie będzie działać w tle, daje wskazówki, w odpowiednim czasie, co sprawia, że ​​łatwo znaleźć interesujących miejsc (muzea, ciekawe miejsca, etc.), znaleźć doskonałe sklepy, restauracje i co najważniejsze, Aplikacja zawiera szczegółowe informacje o każdym miejscu, zwłaszcza jeśli ma wartość historyczną. A co najciekawsze, aplikacja może nie działać podczas podróży w transporcie publicznym i po prostu przechodzą coś ciekawego przeszłości, nie może działać, jeśli jedziesz, opowiadający o miejscach, w których podczas jazdy. Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo wygodne i komfortowe, ale jak zwykle, nie był bez wad.

Aplikacja wady może być natychmiast podzielona na dwie grupy - logicznych i technicznych. Logika może zawierać słaby zasięg informacji w małych miasteczkach, gdzie ogromna różnorodność w każdym kraju, więc będąc w dużym mieście, nie zauważy, a otrzymasz kilka małych miejsc i wszystkich. Jest nadzieja, że ​​aplikacja zostanie opracowany i będzie w stanie pokryć wszystkie miasta jednakowo. Kolejny minus - obfitość reklamy, która kompensuje brak Donat i innych zakupów krajowych i reklam niepełnosprawnymi też nie zadziała.

Rezultat: Pole app podróży jest z pewnością przydatna i idealne dla wielu osób, zwłaszcza jeśli planujesz odwiedzić wielkim mieście. Tak, nadszedł czas, aby zapomnieć o prospektach i innych papierowych notatek;)


Reklama

Pobierz field Trip 2.0.9 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
V2.0.8
* Explore the world with your Android Wear watch!
* Receive and view Field Trip notifications directly on your watch.
* Start Field Trip searches for nearby cards directly on your watch.
* Minor bug fixes.
informacje ogólne
wersja 2.0.9 (49)
Data umieszczenia 2016-07-15 13:12
rozmiar 5.18 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-07-24 18:06:17
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
MAPS_RECEIVE

MAPS_RECEIVE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie statystyk dotyczących baterii

Pozwala aplikacji na odczytywanie bieżących danych o niskim poziomie naładowania baterii. Potencjalnie umożliwia aplikacji zbieranie szczegółowych danych o używanych aplikacjach.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1★

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2016/07/20 08:09
Inne oprogramowanie dola Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |