GPS tracker
3.7 (13)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

GPS tracker Aplikacja oferuje bardzo przydatne funkcje dla osób, które często znajdują się w nieznanym terenie, gdzie można łatwo zgubić, a nawet stracił, ale w tej aplikacji to prawdopodobieństwo jest znacznie ograniczona! Opracowany swoich facetów z firmy Sappz.com, który wcześniej tylko tapeta pulpitu oddawał teraz zdecydowaliśmy się przejść do czegoś bardziej poważne i użyteczne, ale jest postęp, to trudno nie zauważyć!

Jaka jest idea tej aplikacji? W rzeczywistości nie jest niczym nowym i jest dość prosty, ale z jakiegoś powodu, aplikacje te rzadko spotkać, więc wyjaśnimy. Powiedzmy, że udał się na wycieczkę lub grzyby, albo jesteś w obcym mieście, na przykład na wycieczkę. Tak często, to posadzone autobus i mówić będziemy tu czekać, podczas gdy idziesz na spacer, masz godzinę (lub więcej). Dziwny kraj, dziwne miasto, niezwykła architektura, nazwy ulic, które nic nie mówią - bardzo łatwo się zgubić i nie może być za późno na autobus. Właśnie tutaj, aby pomóc tej aplikacji przychodzi, co będzie dla ciebie rodzajem bułki tartej lub nici Ariadny, jak ty wyraźnie. Najważniejsze jest to, że trzeba uruchomić aplikację (chcesz włączyć GPS), pozwalają na ustalenie dokładnego położenia przez satelitę, aby skalibrować kompas, umieścić etykietę i iść w dowolnym kierunku, tak aby strzałka na stosowanie zawsze pokaże, w jakim kierunku trzeba iść do powrót do punktu początkowego, w tym samym czasie, będzie określona różnica wysokości, a nawet na odległość. A co najważniejsze - aplikacja nie wymaga dostępu do Internetu, tylko obecność dołączonych GPS!

Funkcje aplikacji:

  • Pozwoli to, aby nie zgubić
  • nie wymaga dostępu do Internetu
  • tutaj jest dość prosty i intuicyjny interfejs
  • Aplikacja działa szybko
  • wtedy nie ma reklamy, nawet w wersji bezpłatnej
  • to samo w postaci wolnej wersji daje pełną funkcjonalność


Aplikacje Wady:

  • Wersja darmowa pozwala umieścić tylko dwie etykiety, jeśli chcesz nieograniczoną ilość - zapłacić jednego dolara za wersją «PRO»


Konkluzja: możemy śmiało powiedzieć, że podróże i turystyka GPS Tracker aplikacja naprawdę staną się niezbędne asystent, który jest łatwy do rozwiązania jednego z głównych problemów turystycznych.


Reklama

Pobierz GPS tracker 1.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Just released. Enjoy)
informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2016-10-12 10:55
rozmiar 2.56 MB
polski nie
wymagania
android 2.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-10-12 14:03:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
MAPS_RECEIVE

MAPS_RECEIVE

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Dostęp do niskiego poziomu zarządzania energią.

DEVICE_POWER

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(13)
3.72★ 74.33%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2016/10/17 07:54
Inne oprogramowanie dola Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |