Short Life
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Monalisa ML-5

Opis:

Game Short Life  - to przygodowa gra logiczna, w której aby zdobyć niebezpieczne przedmioty i obszary, aby zminimalizować obrażenia, spróbuj przetrwać na krótkich odcinkach toru.

Użytkownik steruje postacią poruszającą się po drodze z przeszkodami. Początkowo dostępny jest brodaty macho, później możliwe staje się odblokowanie biznesmena, grubasa, dziewczyny i innych bohaterów. Przed śmiałkiem czeka mnóstwo traumatycznych mechanizmów i dziwnych projektów. Zadaniem jest pokonanie określonej części ścieżki. Stoper jest podświetlony w górnym rogu, będziesz musiał się spieszyć, aby ustanowić rekordy i poprawić własne wyniki. Monity tekstowe określają sposób postępowania w określonej sytuacji.

Musisz iść do przodu na dwuwymiarowej platformie, gracz ma widok z boku. Niektóre elementy wybuchowe należy najpierw zneutralizować, niektóre z niebezpieczeństw wymagają wybrania dogodnego momentu na przejście dalej. Ruch można wybrać, aby uniknąć uderzeń, otwartych krwawiących ran, skaleczeń i śmierci. Oprócz standardowego chodzenia proponuje się testowanie skoków, przysiadów i zakrętów, czołgania się. Ostre kolce i strzały, elementy tnące, doły z kwasem, wielkie chybotliwe młoty i inne niespodzianki czyhają wszędzie.

Charakterystyczne cechy gry Short Life:

  • mijanie dwuwymiarowych lokacji z wieloma przeszkodami;
  • umiejętność skakania, biegania, kucania, czołgania się;
  • zbieranie trzech gwiazdek na każdym poziomie;
  • odblokowywanie nowych postaci;
  • ryzyko ciężkich, a nawet śmiertelnych obrażeń.

W trakcie kontuzji można obserwować, jak kończyny odlatują, krew rozpryskuje się w strumieniu. Przy znacznych obrażeniach możesz iść dalej, ale bez skoków i innych sztuczek. Dzięki kreskówkowej oprawie graficznej takie chwile wywołują uśmiech, wcale nie przerażają. Postać porusza się niezgrabnie, jakby trochę pijana, przez co zmuszenie go do wykonania pewnego manewru jest czasami trudne. Równolegle zaleca się zbieranie gwiazdek, pozwalają one na zmianę bohatera. Dobra mechanika i zabawna rozgrywka stają się kuszącymi czynnikami, chcesz ponownie przejść każdy etap, dotrzeć do mety bez szwanku. Ustanawiaj niesamowite rekordy, po mistrzowsku pokonuj wszelkie przeszkody!


Reklama

Pobierz Short Life 4.2 dla Celkon Monalisa ML-5

Nowości w tej wersji
Saving created levels is for free! :)
informacje ogólne
wersja 4.2 (19)
Data umieszczenia 2020-08-06 12:08
rozmiar 22.4 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje gametornado na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/11/17 10:22
Inne gry Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5 Wersja: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |