Godziny szczytu 3D
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Monalisa ML-5

Opis:

Gra Rush Hour 3D  to projekt samochodowy, w którym musisz wyprzedzać w dużym ruchu, omijać samochody lecące w przeciwnym kierunku i unikać kolizji.

Na starcie użytkownik ma jednego żelaznego konia, od razu gotowego do jazdy. Tor jest podzielony na poziomy, dla każdej lokalizacji przewidziano indywidualny projekt. Schematycznie, pomiędzy przejazdami odcinków widać pojedynczą drogę, na której mety etapów są po prostu zaznaczone jako punkty kontrolne. Po drodze możesz zobaczyć wiele różnych samochodów poruszających się w obu kierunkach. Oprócz zwykłych pojazdów do przewozu towarów lub osób istnieje możliwość przejazdu pojazdami specjalnymi. Policja, karetki pogotowia i autobusy szkolne jeżdżą podobnymi trasami. W zasięgu wzroku nie ma pieszych.

Głównym zadaniem kierowcy jest jak najszybsze przejechanie proponowanego odcinka, bez dotykania innych i bez prowokowania tworzenia momentów awaryjnych. W trakcie możesz zdobywać kryształy i inne bonusy. Zaleca się ich wymianę na ulepszenie pojazdu i odblokowanie nowych, bardziej produktywnych pojazdów. Jeśli uda ci się wyprzedzić kilka postaci z rzędu bez incydentów, powstaje combo, tymczasowo zwiększając zarobki kryształów. Po niewielkiej sile wyższej dopuszcza się dalszą jazdę, poważne kolizje powodują przedterminowe ukończenie wyścigu. Misja będzie musiała zostać powtórzona, zdobyte doświadczenie pomoże działać dokładniej.

Charakterystyczne cechy gry Rush Hour 3D:

  • krótkie przygody wyścigowe w dużym ruchu;
  • tworzenie kombinacji pięknych wyprzedzeń;
  • wiele modeli transportu do wyboru;
  • możliwość pompowania samochodów;
  • ryzyko uszkodzeń i wypadków.

Arcade cieszy realistyczną i widowiskową jazdą. W górnej części ekranu znajduje się skala z warunkowym wyświetlaniem przebytej odległości. Pasek stanu jest widoczny po prawej stronie, wskaźniki opadają, gdy uderzysz w czyjąś transporter. Ładna grafika z naprzemiennymi krajobrazami kusi wirtualnych kierowców. Sterowanie jednym dotknięciem jest łatwe do dostosowania, ale każda następna misja staje się trudniejsza niż poprzednia. Zachowaj równowagę między prędkością a bezpieczeństwem, ciesz się wyścigami na torze asfaltowym!


Reklama

Pobierz Godziny szczytu 3D 20210420 dla Celkon Monalisa ML-5

Nowości w tej wersji
- Bug Fixes and Improvements
informacje ogólne
wersja 20210420 (200608)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:44
rozmiar n/a
polski nie
wymagania
android 0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/06 12:34
Inne gry Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5 Wersja: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |