Super Car Simulator: symulator Open World
0 (0)

Super Car Simulator: symulator Open World

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Monalisa ML-5

Opis:

Gra to Super Car Simulator: the Open World  - to ciekawy symulator samochodu, w którym można jeździć po autostradzie, parkować, driftować, wchodzić w interakcję z maszyną w swoim ulubionym trybie.

Użytkownik jeździ samochodem w sercu metropolii. Na drogach miejskich możesz cieszyć się jazdą i doskonalić swoje umiejętności wirtualnego ścigania. Wykonywanie różnych misji i zadań pozwala zarabiać pieniądze, ulepszać żelazne konie i kupować inne modele. Oprócz opcji wyścigowych możesz wybrać limuzyny, SUV-y, klasyczne samochody. Po uaktualnieniu zaleca się spersonalizowanie czterokołowego przyjaciela, odebranie oryginalnych skórek, aby podkreślić styl i stworzyć odpowiednie wrażenie w otoczeniu.

Deweloper zebrał główne tryby jazdy w jednym projekcie, dzięki czemu każdy może uwzględnić żądany format rozgrywki zgodnie ze swoim nastrojem. Proponuje się chwilowe ustanawianie rekordów w pojedynczych wyścigach, poruszanie się po określonej trasie i wyprzedzanie innych samochodów. Ruch będzie dość słaby, ale ignorowanie zakłóceń nie będzie działać. Można też dużo poświęcić driftingowi, nauczyć się wdzięcznego parkowania. Jasne misje pozwalają natychmiast zrozumieć cele, a wyświetlane na czas monity przyspieszają ich osiągnięcie. Jeśli chcesz rywalizować w wyścigu z prawdziwymi rywalami, aktywacja trybu wieloosobowego pozwala poczuć przypływ adrenaliny i radość z konfrontacji PvP.

Charakterystyczne cechy gry Super Car Simulator: Open World:

  • jazda na czas, wyścig online, inne tryby;
  • pompowanie samochodów, wiele odmian dostosowywania;
  • odblokowywanie nowych żelaznych koni;
  • różne rodzaje proponowanego transportu;
  • duża otwarta mapa metropolii.

Spektakularna oprawa graficzna przyczynia się do zanurzenia w rozgrywce. Jasne kolory neonów sprawiają, że nocne drogi są szczególnie atrakcyjne. Otwarty świat miejskich lokacji i samochodów różnych modeli przyciąga fanów wielu stylów jazdy. Dodatkowym pozytywnym czynnikiem jest wysokiej jakości fizyka, która przybliża wrażenia wirtualnych kierowców do rzeczywistości. Przetestuj dostępne formaty, wykonuj nietrywialne zadania i baw się dobrze jeżdżąc po metropolii z ruchem i przeszkodami!


Reklama

Pobierz Super Car Simulator: symulator Open World 0.14 dla Celkon Monalisa ML-5

Nowości w tej wersji
The number of ads has been reduced
Bug Fix
informacje ogólne
wersja 0.14 (20)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:31
rozmiar 105.34 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Pika App na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/03/26 12:46
Inne gry Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5 Wersja: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |