Heroic Expedition
0 (0)

Heroic Expedition

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Monalisa ML-5

Opis:

Heroic Expedition  to gra fantasy w stylu skandynawskim dla graczy ceniących oprawę wizualną i dużą różnorodność. Musisz walczyć z Panem Nieszczęścia, aby zapobiec okropnościom. Los Królestwa Bożego jest teraz w twoich rękach!


Musisz udać się do cudownego świata, w którym absolutnie wszystko jest możliwe.

Zdobycie maksymalnej ilości bonusów w Heroic Expedition jest łatwe. Nie musisz nawet zawsze grać. Oczywiście po walkach otrzymasz nagrodę. Ale możesz odebrać bonusy po prostu wchodząc do gry. To świetna okazja do podniesienia poziomu Heroic Expedition dla każdego, kto chce zapoznać się z projektem już teraz.


Chociaż gra nie jest tak popularna, jak mogłaby się stać. Heroic Expedition ma ogromny potencjał, co oznacza, że ​​liczba fanów będzie się tylko zwiększać. Jeśli zaczniesz się rozwijać już dziś, zyskasz szansę znalezienia się w gronie niekwestionowanych liderów.


Jak dotąd oceny Heroic Expedition w Google Play są zróżnicowane. Ale niewielu graczy doświadczyło tej gry. Możesz sformułować swoją opinię i podzielić się nią z innymi użytkownikami. Problem w tym, że Heroic Expedition powinna być w stanie walczyć z innymi użytkownikami. Jednak internet jest wciąż za mały, aby ta okazja była prawdziwa. Ale nie ma wątpliwości, że z czasem programiści wyeliminują tę wadę.


W grze musisz zwracać uwagę na rozwój bohaterów. Do wyboru jest łącznie 5 różnych frakcji. A każdy z nich ma charakterystyczne cechy! Który wybrać? Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie.


Jaka jest preferowana opcja rozgrywki? Jakie funkcje zewnętrzne lubisz? Co jest najważniejsze w bitwie? Sformułuj odpowiedzi na te pytania, aby nie pomylić się przy wyborze frakcji.

Jednak w Heroic Expedition możesz zrobić więcej niż tylko walczyć. Masz więcej opcji niż myślisz. Tutaj gracz staje się architektem, który buduje własne miasto. Nie zapominaj jednak, że akcja nadal toczy się w „skandynawskim” uniwersum.


Reklama

Heroic Expedition dla Celkon Monalisa ML-5

Wszystkie aplikacje NGT Games na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/15 12:16
Inne gry Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5 Wersja: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |