Imposter - The Spaceship Assassin
0 (0)

Imposter - The Spaceship Assassin

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Monalisa ML-5

Opis:

Imposter - The Spaceship Assassin możesz sprawdzić swoje umiejętności zabójcy jako zdrajca z legendarnego Among Us. Czy naprawdę jesteś taki dobry? Czy będziesz w stanie poradzić sobie z całymi hordami wrogów?

Imposter - The Spaceship Assassin jest odpowiedni dla tych, którzy są zmęczeni Among Us i szukają nowych projektów o podobnej tematyce. Czekają na Ciebie ekscytujące bitwy z innymi postaciami, które są na tym samym statku kosmicznym. Ale w zupełnie innym formacie. Tutaj przyzwyczaisz się do tej roli.


Nie tylko chowasz się przed wzrokiem innych graczy, ale tworzysz problemy niezauważone. Imposter - The Spaceship Assassin daje poczucie ścigania. Widzisz uciekającego przyzwoitego członka załogi? Spróbuj za wszelką cenę go dogonić.

Aby poradzić sobie z wrogiem w zwykłym Among Us, nie musisz podejmować dużego wysiłku. Wystarczy wcisnąć tylko jeden przycisk. W grze Imposter - The Spaceship Assassin musisz eksplorować lokację po lokacji, podążać po piętach i polować na ofiary. Dopiero wtedy możesz zrozumieć, jak dobrze zabijasz.

Szkolenie nie będzie trudne ani długotrwałe. Sterowanie postacią jest tak proste, jak to tylko możliwe, więc szybko angażujesz się w rozgrywkę.


Mocną stroną Impostera - Kosmicznego Zabójcy jest komponent wizualny. Tutaj wszystko jest o wiele lepiej dopracowane niż w klasycznym Among Us. To jest zupełnie inny format.


Jeśli grałeś w „mafię w statku kosmicznym”, ale nigdy tak naprawdę nie czułeś się uczestnikiem wydarzeń, to Imposter - The Spaceship Assassin jest zdecydowanie dla Ciebie.


Misje tutaj nie pozostają na normalnym poziomie. Nie będzie dziesiątek identycznych zadań. Im dalej, tym trudniej jest wykonywać zadania. Oznacza to, że gra staje się ciekawsza z każdą minutą!

W Imposter - The Spaceship Assassin zabójca może się szybko poruszać, ale reszta załogi jest zawsze czymś zajęta. Masz przewagę szybkości. Po prostu musisz go maksymalnie wykorzystać.

Imposter - Kosmiczny Zabójca został zainstalowany ponad 1000 razy.


Reklama

Pobierz Imposter - The Spaceship Assassin 1.2 dla Celkon Monalisa ML-5

Nowości w tej wersji
Bug fixes and performance improvements.
informacje ogólne
wersja 1.2 (3)
Data umieszczenia 2021-05-06 18:08
rozmiar 22.65 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/07 12:04
Inne gry Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5 Wersja: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |