Ultimate Truck Simulator
0 (0)

Ultimate Truck Simulator

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Monalisa ML-5

Opis:

Ultimate Truck Simulator  to gra mobilna, w której poczujesz się jak kierowca ciężarówki. Ultimate Truck Simulator ma ogromny potencjał, ponieważ posiada szereg unikalnych funkcji:

  • całkowicie otwarty świat, ogromne terytoria, po których można swobodnie się poruszać;
  • realistyczna fizyka (naprawdę wydaje ci się, że prowadzisz prawdziwą ciężarówkę);
  • możliwość dostosowania transportu, skupiając się na swoich potrzebach (otwiera się duże pole do eksperymentów).

Ultimate Truck Simulator jest jak najbardziej zbliżony do rzeczywistości. Twórcy nie tylko szczegółowo opracowali środowisko, ale także stworzyli transport, który można wykorzystać w rzeczywistości. Grafika 3D to mocny element projektu. Trudno zaprzeczyć, że oprawa wizualna ma bezpośredni wpływ na rozgrywkę.

W wielu z tych projektów fizyka jest słabym punktem. Często programiści mają słabą wiedzę na temat ruchu samochodu, zwłaszcza ciężkiego. Stąd nadmierna zwrotność, zbyt mała (lub duża) prędkość, dziwne zakręty i kolizje. Ultimate Truck Simulator jest wolny od tych problemów. Twórcy doskonale rozumieli, jak powinien się poruszać transport, jak ciężarówka wchodzi w interakcję z otoczeniem, jak się skręca, z jaką prędkością, na co wpływa. To fizyka wpływa na komfortowe sterowanie w grze. Ultimate Truck Simulator może zostać opanowany przez gracza z dowolnym doświadczeniem, ponieważ mechanizm transportu jest intuicyjny.


Ultimate Truck Simulator odblokowuje możliwość modyfikowania, dostosowywania i modyfikowania pojazdów. Możesz dodawać i usuwać elementy wpływające na rozgrywkę. Ale możliwa jest również zmiana koloru. Stwórz wyjątkowy samochód, który będzie dla Ciebie najwygodniejszy.

Przemierzając rozległy otwarty świat, znajdziesz ciekawe miejsca i zakamarki oraz będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności w różnych miejscach. Idź do przodu, wyłącz i z powrotem na znajomą drogę, aby odkrywać mapę, ćwiczyć swoje umiejętności i po prostu odkrywać!


Reklama

Pobierz Ultimate Truck Simulator 1.1.3 dla Celkon Monalisa ML-5

informacje ogólne
wersja 1.1.3 (17)
Data umieszczenia 2021-08-12 12:00
rozmiar 164.71 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Sir Studios na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/10 12:07
Inne gry Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5 Wersja: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |