Thunder Squad
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Monalisa ML-5

Opis:

Gra Thunder Squad  to ciekawa strategia, w której musisz bronić terytoriów przed inwazją antagonistów, wybierać pozycje dla wojowników o fajnych talentach.

Na kwadratowych strefach przy ścieżkach użytkownik umieszcza postacie, które są w stanie zniszczyć zbliżających się do nich przeciwników różnymi metodami. Niektóre są wskazane, aby wyjechać na drogę. Oddziały nie mogą się poruszać. Niektóre z nich specjalizują się w atakach wręcz i atakują, gdy najeźdźca minimalizuje dystans. Inni żołnierze strzelają do wrogów na odległość, zmniejszają liczbę tych, którzy podkradli się bliżej. Głównym zadaniem jest prawidłowe rozmieszczenie stanowisk dla najbardziej wydajnej i dobrze skoordynowanej pracy oddziału.

Początkowo w domenie publicznej jest niewielu bohaterów, ale zwycięstwa w misjach pozwalają odblokować nowych członków drużyny. Kiedy zdobywasz nowicjuszy, ważne jest, aby być przygotowanym na złożoność zadań. Deweloper wykazał się wyobraźnią w kształtowaniu różnorodności postaci. W sumie możesz otworzyć przedstawicieli 5 frakcji, wśród 6 klas każdy znajdzie najlepszych wojowników do swojej strategii. Niektórzy są dobrzy w strzelaniu z nowoczesnych armat, inni są mistrzami w posługiwaniu się bronią białą, a jeszcze inni wolą walkę wręcz bez broni. Istnieje kilka inteligentnych typów stworzeń i całkiem aktywnych robotów.

Charakterystyczne cechy gry Thunder Squad:

  • umieszczenie myśliwców w celu wyeliminowania nadchodzących wrogów;
  • szeroki wachlarz umiejętności podopiecznych;
  • poświęcenie dla ulepszeń;
  • łączenie bohaterów różnych klas, frakcji;
  • testowanie wspaniałych broni i niestandardowych ataków.

Dla projektu z gatunku tower defense deweloper wybrał animowany format graficzny. System pompowania bardzo różni się od większości analogów. Możesz poświęcić dużo czasu na szkolenie wojowników lub poświęcić czyjąś duszę na rzecz szybkiego i znacznego ulepszenia umiejętności jednego z ocalałych. Przed rozpoczęciem poziomu musisz określić, czy gracz będzie brał aktywny udział w bitwie, czy preferowana jest bitwa automatyczna. Dla każdej misji punkty rozmieszczenia wybierane są osobno, taktyka musi być stale ulepszana. Nie pozwól najeźdźcom iść wybraną ścieżką!


Reklama

Thunder Squad dla Celkon Monalisa ML-5

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/28 10:44
Inne gry Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5 Wersja: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |