Castle Craft -
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Monalisa ML-5

Opis:

Castle Craft - World War to mobilna gra strategiczna PvP, która w przyszłości może zjednoczyć graczy z całego świata. W grze istnieje kilka rodzajów armii. I możesz zebrać każdy! Strategie zmieniają się z bitwy na bitwę, więc będziesz musiał stale analizować sytuację, dostosowując się do wrogów i otoczenia.

Jednostki to żołnierze w twoim oddziale. Mogą być bardzo różne, ale dowódca jest zawsze na czele. Poziom lidera wpływa na postępy całego zespołu. A poziom jednostek czyni dowódcę silniejszym. W Castle Craft - World War musisz starać się wyrównać poziom, aby nadążyć za tempem gry.


Projekt jest zupełnie nowy w Google Play. Instalując grę teraz, możesz zostać absolutnym liderem. Ale minusem jest całkowity brak internetu. Castle Craft - World War oferuje obecnie tryb bitwy między graczami, ale ze względu na brak sieci, funkcja nie jest dostępna.


Pierwszym krokiem będzie eksploracja. Musisz dowiedzieć się, co planuje wróg. Aby to zrobić, będziesz musiał wysłać szpiega do bazy wroga. Może to być dość trudne, ponieważ operacja musi zostać niepostrzeżenie wykręcona. Koncentrując się na działaniach przeciwnika, możesz zbudować odpowiednią strategię. Najpierw musisz dowiedzieć się o wszystkich słabych punktach. Bez tego walka nie będzie tak owocna (dla Ciebie).


Wróg również może Cię szpiegować. Jeśli to możliwe, postaraj się wyeliminować tę uciążliwość. Ale nie zawsze się to uda. Castle Craft - World War wymaga od gracza myślenia strategicznego i dużego doświadczenia w podobnych projektach. Czy odniosłeś sukces w grze strategicznej? Czy wiesz, jak poznać wszystkie plany przeciwnika? Następnie zainstaluj Castle Craft - World War i zostań niekwestionowanym mistrzem!


Charakterystyczne cechy Castle Craft - Wojna Światowa:

  • potrzeba strategicznego myślenia, przewidywania nowych kroków przeciwnika;
  • jasny obraz na ekranie, bez zbędnej dynamiki;
  • możliwość zostania mistrzem, który podbił cały świat.

Jeśli zacząłeś grać w Castle Craft - World War, zaproś znajomych!


Reklama

Castle Craft - dla Celkon Monalisa ML-5

Wszystkie aplikacje RisingWings na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/16 10:59
Inne gry Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5 Wersja: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |