Drag Battle 2
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Monalisa ML-5

Opis:

Drag Battle 2  to doskonała gra dla tych, którzy od dzieciństwa marzą o karierze wyścigowej. Szkoda, ale nie wszystkie marzenia się spełniają. Ktoś nie ma wystarczających środków na start, a ktoś nie stara się wystarczająco. Ale jest rozwiązanie dla każdego!

Jeśli wybrałeś ścieżkę, która wyklucza wyścigi z Twojego życia, a potrzeba szybkości pozostaje, Drag Battle 2 będzie dla Ciebie idealną grą.


Tutaj gracz sam może zaprojektować samochód, na którym będzie brał udział w wyścigach. Ale na wybór komponentów ma wpływ wiele czynników! Są to osobiste preferencje estetyczne, doświadczenie i łatwość zarządzania ...

W Drag Battle 2 jest wiele samochodów! Nie ma potrzeby kopiowania czyjegoś stylu gry. Zapewniamy pełną swobodę.


Ale który samochód najłatwiej wygrać? Nie istnieje! Każdy ma swoje plusy i minusy. Jednak każdy może wydawać się idealnym właścicielem. Stwórz oszałamiający samochód, który spełni wszystkie Twoje potrzeby.

Drag Battle 2 nie zmusi Cię do wyboru między supersamochodem a sowieckim klasykiem. Możesz spróbować wszystkiego! Zasiądź za kierownicą i rozpocznij ekscytujący wyścig, będąc zwycięzcą!


W dzisiejszych czasach szczególnie łatwo jest zostać mistrzem w Drag Battle 2. W tej chwili gra została zainstalowana nieco ponad 1000 razy. I jest to dalekie od tego, że wszyscy gracze regularnie wchodzą do aplikacji (lub w ogóle jej nie usuwali). Drag Battle 2 otwiera możliwość zostania absolutnym mistrzem, zdobycia doświadczenia przed innymi. Projekt ma ogromny potencjał, bo gatunek wyścigowy jest niezwykle popularny. Drag Battle 2 nie wymaga dużych zasobów z urządzenia i daje możliwość rozpoczęcia gry dla graczy z dowolnym doświadczeniem. Nawet absolutnie początkujący może wygrać w Drag Battle 2! Nie będzie problemów z zarządzaniem (w połączeniu z prostym interfejsem). Każda osoba, która przynajmniej w coś zagrała, z pewnością będzie w stanie to rozgryźć, dostosować się do tego, co się dzieje.


Cechy Drag Battle 2:

  • realistyczna grafika,
  • prosty interfejs,
  • duży wybór samochodów,
  • możliwość personalizacji,
  • gracze z całego świata,
  • możliwość zostania mistrzem.

Zacznij wygrywać wyścigi!


Reklama

Drag Battle 2 dla Celkon Monalisa ML-5

Wszystkie aplikacje Ice Storm na mob-core.com.pl

Ocena:

(3)
2.43★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/17 11:01
Inne gry Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5 Wersja: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |