Devil Book: Hand-Drawn Action MMO
0 (0)

Devil Book: Hand-Drawn Action MMO

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Monalisa ML-5

Opis:

Gra Devil Book: the Hand-Drawn the MMO the Action  - to multiplayer Roleviki, w którym trio postaci z różnych wymiarów niszczy potwory na terenie baśniowego świata.

Pod kontrolą użytkownika wojownicza postać wyrusza w podróż przez kolorowe lokacje. Eksploruje lokacje i aktywnie niszczy grupy potworów, które regularnie pojawiają się w jego polu widzenia. Za każdego zabitego antagonistę możesz zdobyć punkty za liczne ulepszenia ekwipunku, zdobycie nowych narzędzi i broni oraz rozwój dodatkowych umiejętności. Tylko przy ciągłym doskonaleniu jest szansa na przygotowanie się do spotkania z wrogami wykazującymi niezwykłe umiejętności. Ponadto ciągła walka pozwala odblokować innych bohaterów i zebrać trzy najlepsze najbardziej produktywne spośród otwartych osobowości.

Przed rozpoczęciem bitwy strefa walki jest izolowana i trwa do zniszczenia następnej grupy wrogów. Rozgrywka ma szczegółową fabułę. Użytkownik zobaczy i przeanalizuje repliki postaci, dostosuje manewry uwzględniając opinie fantastycznych stworzeń. Głównym celem jest odnalezienie księgi, w której zaszyfrowane są sekrety ratowania bajecznego wszechświata. Format multiplayer pozwala na zbieranie się w klany z innymi graczami, organizowanie rajdów na bardzo silnych antagonistów. Dołączenie do gildii daje ci prawo do udziału w trudnych i ekscytujących zadaniach.

Charakterystyczne cechy gry Devil Book: Hand-Drawn Action MMO:

  • bitwy z potworami w różnych lokacjach;
  • odblokowywanie przedmiotów o fajnych cechach;
  • wyszukiwanie i pompowanie sprzętu;
  • grupowe naloty na bossów;
  • szukaj specjalnej książki, aby uratować świat.

Ładna, ręcznie rysowana grafika doda światu gry magii. Artyści pracowali nad projektem ręcznie, co zaowocowało powstaniem niebanalnych efektów animacji. Wielbicieli niepowtarzalnych stylizacji zapraszamy do samodzielnego projektowania niepowtarzalnych szablonów strojów podopiecznych. Bojownicy o przywrócenie spokojnego życia będą musieli wędrować przez lasy, pokryte śniegiem pustkowia, pola lawy, piaszczyste pustynie. Wszędzie można znaleźć wiele przydatnych rzeczy, które przydadzą się w bitwach. Określ najlepszą strategię dla uroczych wojowników i pokonaj wszystkich napotkanych przeciwników!


Reklama

Devil Book: Hand-Drawn Action MMO dla Celkon Monalisa ML-5

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/19 10:05
Inne gry Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5 Wersja: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |