Sausage Man
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Monalisa ML-5

Opis:

Sausage Man  to popularna gra mobilna, która została dziś pobrana ponad 200 000 razy. Sausage Man zebrał bardzo sprzeczne recenzje. Nie każdemu graczowi spodoba się projekt, ale użytkownik z dowolnym doświadczeniem może zacząć grać.

Sausage Man zaprasza do wzięcia udziału w zabawnej strzelaninie rozgrywającej się na mapie o minimalistycznym otoczeniu. Możesz zacząć w dowolnym miejscu i czasie.


Twórcy nie dążyli do stworzenia najlepszego projektu w gatunku. Postanowiono skupić się na ironii. Jednak już z tego powodu Sausage Man wcale nie jest zły. Jakoś zasłużyła na miłość graczy!


Wielu użytkowników twierdzi, że Sausage Man łączy w sobie wiele innych projektów. Deweloperzy zapożyczyli niezwykłe i popularne funkcje z udanych gier. Jest też funkcja wstrzymania oddechu (gdy gracz jest w powietrzu), trajektorie są dość przewidywalne i wiarygodne. Optymalizacja to kolejna mocna cecha projektu. Wszystkie działania są płynne, ale chcesz patrzeć na obraz w nieskończoność. Jednak niektórzy użytkownicy nadal narzekali na wypłaty. Takie problemy występują, gdy gracz korzysta z przestarzałego urządzenia. Choć Sausage Man może wydawać się dość prosty i minimalistyczny, to bitwy są tutaj naprawdę zakrojone na szeroką skalę. Projekt nie powinien być lekceważony. I będziesz musiał odpowiednio korzystać z urządzenia.

Używaj zarówno wyrzutni rakiet, jak i maszyn do wskrzeszania… wybór broni w grze jest naprawdę ogromny! Opracuj własną taktykę walki, która niezmiennie doprowadzi cię do zwycięstwa. Sausage Man to fantastyka i zabawne strzelaniny, które przynoszą niezwykle pozytywne emocje.


Bitwy mogą zapierać dech w piersiach, ale nawet porażka nie wywoła negatywnych emocji. Nowa wymiana ognia tutaj zawsze oznacza nowe doświadczenie, które można wykorzystać w przyszłości.


Sausage Man jest odpowiedni dla graczy w każdym wieku i może być świetną aplikacją na każdy dzień. Zaglądaj do gry częściej, aby nie przegapić żadnych aktualizacji. Poczuj się jak najlepszy gracz na polu bitwy!


Reklama

Sausage Man dla Celkon Monalisa ML-5

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/23 09:09
Inne gry Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5 Wersja: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |