Claw Stars
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Monalisa ML-5

Opis:

Claw Stars  to popularna gra mobilna, która przyciąga graczy swoim uroczym stylem i prostotą rozgrywki. Fabuła rozpoczęła się od tego, że chomiki zostały wysłane w kosmos, aby przystosować się do warunków (albo eksperyment się nie powiedzie). Jednak w pewnym momencie wszystko nie poszło zgodnie z planem. Zwierzęta trafiły do ​​tymczasowego tunelu czasoprzestrzennego. Chomikom wydawało się, że wszystko dzieje się w kilka sekund, ale w rzeczywistości przesunęły się o kilka milionów lat do przodu, gdzie ewoluowały i stały się doskonałymi organizmami.


W grze chomiki nie będą już uroczymi cipkami, które nie rozumieją najprostszych problemów. Teraz używają technologii, budują niesamowite statki i podróżują przez bezkres wszechświata w poszukiwaniu stworzeń nieznanych ich cywilizacji. W Claw Stars musisz używać zaawansowanych technologii, aby ratować niesamowite zwierzęta, ponownie zaludniać planety, przywracać je do życia.

Niektórym gra może wydawać się absurdalna, ale tylko w pierwszych minutach. Claw Stars jest niezapomniane, interesujące. Na pewno nie zniknie ze smartfona już pierwszego dnia. Teraz zainstalowano go już ponad 26 000 razy (dane z Google Play), a w przyszłości projekt zostanie odkryty przez innych potencjalnych fanów. Należy zauważyć, że oceny na platformie są prawie zawsze pozytywne. Oznacza to, że z bardzo dużym prawdopodobieństwem spodoba ci się również Claw Stars.


Charakterystyczne cechy i możliwości gry:

  • Claw Stars ma całkowicie unikalną koncepcję;
  • przejmij kontrolę nad uroczymi stworzeniami, które stały się doskonałymi organizmami;
  • korzystać z zaawansowanej technologii;
  • ratuj planety i niesamowite zwierzęta;
  • wrócić do gry w dowolnym momencie;
  • uruchom aplikację z prawie każdego nowoczesnego urządzenia;
  • odkrywać nowe światy i nawiązywać kontakt z kosmitami;
  • ciesz się piękną stylizacją.

Claw Stars zyskała powszechną popularność dzięki swojej unikalnej koncepcji. W końcu fabuła opiera się na tym, że urocze gryzonie zyskały fantastyczną moc. Poczuj się w roli słodkiego zbawiciela, który odnawia cywilizacje, opiekuje się istotami, które kiedyś miały trochę mniej szczęścia.


Reklama

Claw Stars dla Celkon Monalisa ML-5

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/25 09:00
Inne gry Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5 Wersja: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |