Hotel Elevator
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Monalisa ML-5

Opis:

Hotel Elevator  to gra na urządzenia mobilne z unikalną rozgrywką. Projekt łączył dynamiczną akcję z zarządzaniem całym hotelem. W Hotelu Elevator wszystko sprowadza się do poruszania się w windzie. To z jego pomocą personel może przedostać się z punktu A do punktu B. A zwykły gość może pomyśleć, że wszystko stanie się szybko i prosto. Oczywiście! W końcu goście nie borykają się z trudnościami, nie mają obowiązków związanych z zarządzaniem.


Hotel to miejsce, w którym jedni odpoczywają, a inni pracują bez przerwy. Ale jak personel może zrobić wszystko? Aby to zrobić, będziesz musiał nauczyć się sztuki zarządzania własnym czasem pracy. Winda Hotelowa pomoże Ci rozwinąć tę cenną umiejętność, która z pewnością przyda się w prawdziwym życiu.

W grze musisz wykonać wiele różnych zadań. Niektóre rozwijają logikę, podczas gdy inne pozwalają przyciągnąć uwagę. Dlatego Hotel Elevator nie jest dla każdego.


Młodsi gracze mogą stawić czoła wyzwaniom nie do pokonania. Ale są też dorośli, którzy uważają, że podczas zabawy trzeba odpocząć. Hotel Elevator został stworzony wyłącznie dla tych, którzy kochają napiętą atmosferę. Obowiązki związane z zarządzaniem hotelem i rozwiązywaniem zagadek będą musiały być niesamowicie szybkie, a to podnosi presję i zwiększa tętno. Hotel Elevator nie może być polecany graczom wrażliwym na wpływy.


Trudność będzie stopniowo rosła, ale już na samym początku gry sytuacja będzie wydawać się napięta. Musisz przymierzyć się zarówno do roli operatora windy, jak i konsjerża. Wszystko byłoby dobrze, gdyby był to mały hotel w małym miasteczku, do którego ludzie przyjeżdżają z innych osiedli wyłącznie w celach biznesowych.

Ale w Hotelu Elevator spotkasz wszelkiego rodzaju gości. Tutaj znajdziesz się w dużym hotelu wypoczynkowym. Wygląda na to, że przepływ odwiedzających jest nieskończony? To prawda!

Chociaż Hotel Elevator ma dość wąski zakres, gra została już pobrana około 10 000 razy (według Google Play). Niemal wszyscy użytkownicy Androida, którzy testowali projekt, wystawili grze pozytywne oceny. Tobie też się spodoba!


Reklama

Hotel Elevator dla Celkon Monalisa ML-5

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/26 09:05
Inne gry Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5 Wersja: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |