Heroes of Wars
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Monalisa ML-5

Opis:

Heroes of Wars  to gra mobilna, w której musisz opracowywać własne strategie, bronić bazy i walczyć z innymi graczami w czasie rzeczywistym. Projekt jest wyjątkowy, ponieważ nie stawia przed graczem wysokich wymagań (choć logiczne myślenie na pewno przyda się podczas gry). Heroes of Wars nie wymaga dużego doświadczenia w strategiach (a w ogóle do nich miłości). Tutaj każdy gracz może znaleźć coś dla siebie. Brak długiej krzywej uczenia się, mnóstwo przycisków, które zwykle są chaotyczne. Wystarczy kilka minut, aby zacząć.


II wojna światowa to okres, w którym toczy się Heroes of Wars. Projekt otrzymał osobny plus za wierność historyczną. O tym okresie wiedzą wszyscy mieszkańcy cywilizowanych krajów. Ale wszyscy marzą, że takie wydarzenia nigdy się nie powtórzą. Bitwy online - okazja, aby poczuć się jak bohater bez szkody dla świata i innych. Jeśli od dawna chciałeś zdać test siły, musisz teraz zainstalować Heroes of Wars.

W grze dostępnych jest kilkadziesiąt rodzajów wojsk. Warto zauważyć, że wszystko naprawdę istniało w historii. A to otwiera ogromne możliwości tworzenia unikalnej strategii!


Walcząc z innymi graczami, możesz ocenić wydajność własnej taktyki, zmieniać ją w zależności od okoliczności. Jak zachowują się inni gracze na polu bitwy? Dlaczego w kółko wygrywają lub przegrywają?

Wejście do Heroes of Wars jest niezwykle łatwe, ale gra ma wiele możliwości. Osoba bez doświadczenia zawsze przegra z kimś, kto grał już kilkadziesiąt godzin. Projekt oferuje proste sterowanie, ale w grze jest wiele taktyk. Musisz nauczyć się odgadywać, jak zachowa się twój przeciwnik w danej sytuacji.

Wydawać by się mogło, że jedna bitwa w Heroes of Wars zajmie graczowi sporo czasu. Ale tak nie jest! Gra pozwala umilić oczekiwanie na przerwę komunikacją miejską. Wszystkie bitwy tutaj są dynamiczne i szybkie. Nie musisz przez kilka godzin patrzeć na ekran smartfona, obserwując bojowników.


Reklama

Heroes of Wars dla Celkon Monalisa ML-5

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/03 10:04
Inne gry Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5 Wersja: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |