Kings Choice
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Monalisa ML-5

Opis:

Kings Choice  to gra mobilna, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom historii, którzy marzą o poczuciu się szlachetnymi ludźmi. Projekt odtwarza życie na dworze królewskim, na którym gracz może stać się najwyższym władcą. Ale do tego musisz poważnie spróbować!


Jeśli kiedyś myślałeś, że życie rodziny królewskiej jest jak niekończące się wakacje, Kings Choice sprawi, że zmienisz zdanie. Tak, wokół jest wiele pięknych pań, a atmosfera wprawia w pozytywny nastrój. Ale w Kings Choice musisz rozwiązać najważniejsze kwestie, zatrudnić generałów i służących oraz wykształcić spadkobierców, którzy w przyszłości staną się wielkimi władcami.

Głównym zadaniem jest zbudowanie silnego i szczęśliwego królestwa. Losy całego kraju są w Twoich rękach! Staraj się nie utrzymywać intryg, wymierzając sprawiedliwość, otocz arystokratów lojalnymi rycerzami, którzy są gotowi poświęcić swoje życie.


Jeśli mimo wszystko myślałeś, że Kings Choice dotyczy wielkich planów i strategii, wyłącznie o troski rządu, nie spiesz się z ignorowaniem projektu. Będą też ciekawe, radosne i pozytywne chwile. Biesiady są obowiązkowym atrybutem zamku. I często odbywają się na nich niesamowite wydarzenia! Baw się dobrze, jeśli otoczenie jest dobre, ubierz się w najlepsze ubrania i spędzaj więcej czasu ze swoimi konkubinami.


W Kings Choice wielkość jest twoją zasługą. Honor i szacunek nie przychodzą po prostu. Tak, nawet do rodziny królewskiej! Jaki jest pożytek z bezmyślnej hipokryzji sług? Zostań dla nich najlepszym patronem!

Gra otwiera możliwość poznania ludzi o podobnych poglądach (i została zainstalowana ponad 15 000 razy). Bitwy to sposób na zademonstrowanie swojej siły i otrzymanie nagrody. Nie stój z boku, jeśli czujesz własną moc!

Nie zapomnij o znaczeniu przyjaźni. Dotyczy to również prawdziwych graczy! Pożyteczny związek to klucz do wielu zwycięstw.

Kings Choice potrafi naprawdę zaskoczyć nowicjuszy gatunku. Wcześniej możesz czuć się samotnym wojownikiem lub nienazwanym bohaterem, ale teraz całe królestwo należy do Ciebie!


Reklama

Kings Choice dla Celkon Monalisa ML-5

Wszystkie aplikacje ONEMT na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/04 09:47
Inne gry Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5 Wersja: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |