LEGO DUPLO WORLD
0 (0)

LEGO DUPLO WORLD

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Monalisa ML-5

Opis:

LEGO DUPLO WORLD  to gra mobilna, która została stworzona specjalnie dla dzieci. Otwierając aplikację, dziecko otrzymuje możliwość korzystania z najróżniejszych zajęć w świecie LEGO DUPLO. A rodzice zawsze mogą zachować spokój!


Gra nie jest przesadnie dynamiczna, nie ma w niej scen przemocy i okrucieństwa. Rozwijanie przydatnych umiejętności u dziecka stało się priorytetem dla programistów. Dzieciak nie tylko wykonuje powtarzające się czynności w kółko. Łączy biznes i przyjemność!


Twórcy LEGO DUPLO WORLD korzystali z zaawansowanych programów szkoleniowych. Projekt nie jest odpowiedni dla dorosłych, ponieważ gry wydają się bezcelowe i nudne. Ale dla dziecka zrozumienie aplikacji może być dużym krokiem w poznawaniu świata.


LEGO DUPLO WORLD doskonale nadaje się do przygotowania dziecka do pójścia do przedszkola. Najbardziej oczywisty efekt będzie dotyczył dzieci, które dopiero zaczynają samodzielnie poruszać się, badać środowisko i próbować wchodzić w interakcje ze złożonymi przedmiotami. W końcu trudno polemizować z faktem, że technologia stała się nieodzowną częścią naszego życia. Telefon mamy zawsze w kieszeni, rodzina na pewno ma przynajmniej jednego laptopa, często spotykamy się oglądając bajki, programy i filmy. Nie ma co mówić o sprzęcie AGD! Z LEGO DUPLO WORLD dziecko wcześniej pozna skomplikowany świat gadżetów. Wielu rodziców wciąż się tego boi. Ale na próżno! Sieci społecznościowe, gry, komunikacja online, nauka… jest wiele działań. Interakcja z gadżetami wpływa teraz na socjalizację.


Dzięki LEGO DUPLO WORLD dziecko może nauczyć się liczyć, dowiedzieć się więcej o kosmosie, zwierzętach, jedzeniu, rozrywce, budownictwie, lalkach i zabawkach, o podwodnym świecie i jego mieszkańcach. Nawet służby ratunkowe!

Rodzic może zaoszczędzić czas, gdy dziecko bawi się LEGO DUPLO ŚWIAT. Ale jeśli chcesz wzmocnić więź emocjonalną, warto bawić się z dzieckiem. Każde dziecko marzy o tym, by spędzać więcej czasu z rodzicami. A szczególnie zabawne. Więc daj mu tę szansę!


Reklama

LEGO DUPLO WORLD dla Celkon Monalisa ML-5

Wszystkie aplikacje StoryToys na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/07 09:54
Inne gry Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5 Wersja: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |