Grand Survival
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Monalisa ML-5

Opis:

Grand Survival  to gra mobilna, w której musisz maksymalnie wykorzystać całą wiedzę survivalowca. Ten projekt radykalnie różni się od innych podobnych. Gra będzie znacznie trudniejsza i ekstremalna!


A faktem jest, że w Grand Survival nie znajdziesz się na bezludnej wyspie ani w opuszczonym mieście. Masz do dyspozycji tylko tratwę i bezkresne przestrzenie oceanu. Tak, naprawdę znajdujesz się na otwartej wodzie. A resztę trzeba będzie zbudować na tratwie. Skąd wziąć jedzenie i czystą wodę? Jak ukryć się przed słońcem? Jak nie wpaść w szpony drapieżników? Jak utrzymać tratwę? Zacznij grać w Grand Survival, aby się dowiedzieć. Takiego doświadczenia jeszcze nie miałeś!


Przetrwanie polega na gromadzeniu zasobów. Jeśli nie zrobisz żadnych zapasów, może się okazać, że zabraknie sił na polowanie, nie będzie ryb. Jeśli to potrwa zbyt długo, gra się skończy. Grand Survival wymaga zbudowania jasnego planu przetrwania. Jednak w zdecydowanej większości sytuacji sama gra podpowiada, co należy zrobić i o której godzinie. Upewnij się, że nie wyczerpią się zapasy, rozwijaj tratwę, aby uzyskać więcej i lepiej ją wzmocnić.


Grand Survival nie obejdzie się bez całkowicie prawdziwych bitew. Jeśli uważasz, że wystarczy zignorować ataki rekinów na ufortyfikowaną bazę, rzeczywistość może być szokująca. Po drodze spotkasz nie tylko ryby. Szczególnie niebezpieczne są zombie, które atakują planetę. Zmutowane kraby mają również wszelkie szanse na zniszczenie twojej tratwy. Chwyć za broń i niszcz potwory! Jeśli stracisz czujność na kilka minut, możesz zignorować niebezpieczeństwo i pożegnać się z bazą. A utrata tratwy będzie oznaczać utratę życia.

W Grand Survival nieustannie stoisz na krawędzi życia i śmierci. Ale każdy gracz stopniowo się uczy. Z biegiem czasu świat będzie wydawał się bardziej przewidywalny. Łatwiej będzie walczyć z potworami i zdobywać zasoby. Jeśli nadal uważasz, że nawet baldachim jest trudny do zbudowania na tratwie, Grand Survival zmieni Twój pomysł.

Gra aktywnie zyskuje popularność w Google Play.


Reklama

Pobierz Grand Survival 1.0.9 dla Celkon Monalisa ML-5

Nowości w tej wersji
Welcome to the best survival game!
informacje ogólne
wersja 1.0.9 (8)
Data umieszczenia 2021-07-04 06:18
rozmiar 151.36 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/09 09:28
Inne gry Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5 Wersja: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |