My Friend Pedro: Ripe for Revenge
0 (0)

My Friend Pedro: Ripe for Revenge

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Monalisa ML-5

Opis:

My Friend Pedro: Ripe for Revenge  to gra mobilna z niesamowitą fabułą, w której gracze będą musieli szukać zaginionych dzieci i żony. Główny bohater stracił wszystko, ale to nie znaczy, że nie można przywrócić dawnego sensu życia. Będzie walczył do końca, aby przywrócić spokój w swojej duszy.

Utrata najbliższych ludzi (lub istot) to straszna strata, której nie każdy może przeżyć. Jednak zbrodnią byłoby poddanie się bliskim tobie i sobie. Jeśli jest szansa, aby wszystko naprawić, musisz dołożyć wszelkich starań, aby uratować swoich bliskich i bliskich.


My Friend Pedro: Ripe for Revenge to gra przygodowa, w której czekają na Ciebie niebezpieczne bójki i dynamiczne bitwy. Zemścij się na wszystkich wrogach, walcząc o swoją przyszłość! Ale nie bez ironii.

Choć fabuła My Friend Pedro: Ripe for Revenge może wydawać się niezwykle wzruszająca, wszechświat nie jest taki prosty. Ten świat jest pełen nie tylko walk i kul, ale także bananów! Możesz poruszać się na nogach, na deskorolce, a nawet motocyklu. W grze dostępnych jest 37 poziomów. A każda lokacja roi się od wrogów! Rozpraw się z każdym, kto stanie ci na drodze.


My Friend Pedro: Ripe for Revenge pozwala rzucić sobie wyzwanie w trybie gorączki lub ustanowić własne rekordy. Im więcej razy przejdziesz poziom, tym łatwiej będzie w następnym. Jeśli na pewnym etapie pojawią się trudności, poświęć trochę więcej czasu na przejście. Nie zawiedziesz się swoimi umiejętnościami! Ulepszaj, ćwicz i rozwijaj własne talenty, aby stać się silniejszym.


My Friend Pedro: Ripe for Revenge pobrano ponad 50 000 razy, a oceny w Google Play są prawie zawsze pozytywne. Czemu?

Mówiąc o własnych wrażeniach, gracze zwracają szczególną uwagę na mechanikę, sterowanie i metody poruszania się. Łatwo jest wejść do gry, ale prawie nie da się o tym zapomnieć.

My Friend Pedro: Ripe for Revenge nadaje się do prawie każdego urządzenia. Nie ma tu idealnej grafiki, ale obraz nadal wygląda niesamowicie.


Reklama

Pobierz My Friend Pedro: Ripe for Revenge 1.0 dla Celkon Monalisa ML-5

informacje ogólne
wersja 1.0 (100)
Data umieszczenia 2021-08-06 03:06
rozmiar 85.95 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/10 09:36
Inne gry Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5

Celkon Monalisa ML-5 Wersja: Android 4.1.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |