Book dla android

23.10.2013

Gra książki Thrones dla wszystkich ocen wzrosła po seansie, praktycznie każdy zainteresowanie historią, chcąc ją znam dobrze w każdym szczególe trzeba przeczytać książkę, 10 epizodów książki przeznaczone dla 1 opuszczony zbyt wielu szans, oprócz aplikacji zawiera wszystkie książki z serii, Pobierz i przeczytaj go do zdrowia!

27.08.2013

Aktualności app zalogowany Feeds4Me stworzony dla tych użytkowników Androida, którzy już stali się trochę krótkie artykuły z serwisu Google Reader, dla tych, którzy chcą śledzić na bieżąco i otrzymać więcej sprężonego informacji z różnych źródeł informacyjnych w Internecie, które dzisiaj są ogromne. Więc umieścić program i cieszyć się niewyczerpane przepływ informacji w telefonie lub tablecie.

18.08.2013

Dodatek Umano: Aktualności Czytaj Tobie jest rzeczywiście bardzo dobrze znane w swoich kręgach, które, niestety, nie obejmują użytkowników systemu Android, ale już są smutne czasy! Ciesz się zabawne, proste i bardzo przydatny program, który odczyta wiadomość dla Ciebie głosami prawdziwych ludzi, którzy nie łamią ich oczy - posłuchaj!

06.04.2013

Dodatek eReader Prestigio stworzony dla wszystkich posiadaczy systemu operacyjnego Android. Deweloper produktu - Firma Prestigio, produkuje przede wszystkim smartfonów i tabletów na android. I pamiętać, że ich polityka była zawsze koncentruje się na klienta, a zwłaszcza o ich pasji do czytania, co świadczy program.

19.01.2012

Ave! Comics ma pewne cechy, które odróżniają go od innych aplikacji komiks książki i strony internetowej. Ponad 1200 tytułów dostępnych ... i liczy 60 publikatsiy.AveComics międzynarodowych ma kilka trybów: tryb czytania stronę (i wszystkich innych czytelników) i animowane, tryb auto lub manual.AveComics jest tylko komiks książki czytelnik, który pozwala dzielić ANIMATED podglądy na Facebooku. Nie tylko obejmować nie tylko tekst ... ale animations.AveComics interaktywne to platforma. Ją kupić po przeczytaniu w dowolnym miejscu w formacie, który jest odpowiedni dla Twojego urządzenia (komputer, smartfon, tablet ...).

21.12.2011

NBA Geek - bardzo przydatna aplikacja dla fanów NBA.

21.11.2011

aText-TV - to najszybszy mini przeglądarka do przeglądania stron telegazety.

08.10.2011

GO Book - twórcy Newsroom na GO SMS i GO EX Launcher. Pomoc txt, epub, import, zgodnie z wyszukiwania słowa tryb odczytu, mechaniczne ewidencjonowanie + piękny zwyczaj projektowania interfeysa.Knigohranilische na ręce pochodzi prosto stąd!

26.09.2011

FBReaderJ - Program do czytania książek na podstawie znanego FBReader programu dla urządzeń opartych na systemie Linux. W rzeczywistości, to jest FBReader klon, przepisany w Javie.

21.03.2011

Zwinny i wygodny program do czytania PDF formacie dla Androida

11.03.2011

Księżyc + Reader-czytnik piękne android seffektom stronicowania Prezentujemy czytnik Księżyc + Reader. Aplikacja jest w stanie czytać e-książki w formacie FB2, TXT, HTML, Epub, UMD, które wyraźnie można zapisać vplyusy. Interfejs jest bardzo proste i piękne. Główny ekran jest 3zakladki, My Files, Sieć, Mój pułk.

10.03.2011

Aldiko - z tego programu możesz czytać książki na Android-urządzenia, szukać ich w różnych katalogach i pobrać do smartfonu. Możesz zebrać całą bibliotekę na urządzeniu, które będą zawsze pod ręką. Podczas czytania, możesz szybko przeskakiwać między rozdziałami, tworzyć zakładki, dostosować interfejs programu.

« Poprzedni
© 2011-2019 mob-core.com  |