Army truck driver transportu
3.5 (90)

Army truck driver transportu

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Datawind UbiSlate 3G7

Opis:

Na początku każdego poziomu ciężarówce będzie nic ściągać i będzie go nosić przez cały poziom w drodze do następnego, w końcu poziom do załadunku i rozładunku z powodzeniem uzyskać nowe obciążenia, ale to nie jest takie proste, swoje umiejętności jazdy muszą wzrosnąć do to wszystko bez wahania! Drogi na wojskowych strzelnic i innych miejsc, które można odwiedzić, aby powiedzieć, że nie co najmniej najlepszej jakości, to jest droga krajowa, wyboje, wzgórza i inne kłopoty, na każdym z nich towary i chce wyskoczyć z ciała, które będą prowadzić do utraty punktów. Oprócz armii bezpieczeństwa jest ładunek transportowany przez Ciebie, i nagle eksplodować!

Ta gra będzie dla wszystkich, że kocha duże samochody ciężarowe i problemy z jazdy, jest wiele tutaj. Zdradliwych teren będzie dowcipniś nerwy i wytrzymałość z poziomu na poziom, dodając tylko do problemów już istniejących. Wszystkich czeka ponad dwa tuziny trudnych poziomów, które zapewniły drżenie ;)

Te same punkty są przyznawane za szybkość dostawy, więc zawsze będziesz miał możliwość kierowania szybko, ale stracić część obciążenia w niektórych punktach jest całkowicie dopuszczalna, ty decydujesz. Ale najlepiej jest go szybko i bezpiecznie, jest bardziej niż prawdziwe, ale na to potrzeba czasu, aby trenować, a jeśli gra się Wam spodoba, to z pewnością będzie z wami.


Reklama

Pobierz Army truck driver transportu 1.0.0 dla Datawind UbiSlate 3G7

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (1)
Data umieszczenia 2013-09-13 09:47
rozmiar 7.07 MB
polski nie
wymagania
android 1.5+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-27 09:18:29
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(90)
3.46★ 69.17%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/09/14 09:46
Inne gry Datawind UbiSlate 3G7

Datawind UbiSlate 3G7

Datawind UbiSlate 3G7 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: Cortex-A8)
Ekran: 7.00", 800x400
Rozmiary: 114.00 x 188.00 x 13.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |