Niesprawiedliwość: Gods wśród nas
4.1 (602)

Niesprawiedliwość: Gods wśród nas

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Datawind UbiSlate 3G7

Opis:

Witam wszystkich moich znajomych!
Dzisiaj przyjrzymy się nowej gry walki z firmą Warner Bros. Bogów niesprawiedliwości Umong nas. Gra, jak już mówiłem jest to symulator walki między superbohaterów, takich jak lampa błyskowa, Batman, Superman i innych książkowych bohaterów komiksów DC.

Wszystkie postacie przedstawione są w kilku wariantach, dzięki temu, że mają różne siły i zdolności. Gra jest wykonana w oryginalnym stylu, akcja rozgrywa się na 2d ringu, gdzie dookoła i same znaki są tekstur 3D.

Zdrowie jest najwyższym paskiem po bokach karty racpolagayutsya z postaciami, które można zmieniać w czasie walki. Sterowanie intuicyjne, trzeba nacisnąć atak na ekranie i dotykać urządzenia na dwa palce. Wykonaj combo wykonywane machnięcia i super-cios poprzez naciśnięcie ikony.

Grafika i dźwięk nie są pompowane, arena słyszał odgłosy wiatru i ognia, bardzo szczegółowe tekstury i gra shaders bliżej poziomu konsoli graficznej. Lokalizacje są także rozległe i zróżnicowane, więc można walczyć w jaskini Batmana, szpital Arhem City i innych miejscach wszechświata legendarnych DC Comics.

Dzięki pompowania bohatera, należy wpisać poziom, co z kolei przyczynia się do ciebie moc i nowe techniki. Niesprawiedliwość jest wolne do gry projekt, więc może ściągnąć właścicieli urządzeń z OC android 4.0 lub poniżej, twórcy od razu ostrzec, że na niektóre rzeczy trzeba zainwestować prawdziwe pieniądze. I to jest zrozumiałe posunięcie, ponieważ ten system nie jest doskonały.

W ogóle, zielonym robotem wciąż mam jeden dobry mecz walki, który na Android, IOS tak bardzo mało, więc polecam wszystkim, aby spróbować więcej nowego stworzenia DC.

Wystarczy pamiętać, że gra wymaga około 1,5 GB dla instalacji tak, że zaliczki wolnego miejsca na urządzeniu. Na to mam wszystkie moje myśli, jak zawsze zostawić komentarz. Dzięki za oglądanie, powodzenia wszystkim!

Reklama

Pobierz Niesprawiedliwość: Gods wśród nas 2.15 dla Datawind UbiSlate 3G7

Nowości w tej wersji
Earn Flashpoint Deathstroke in an all new Challenge. The pirate from an alternate timeline is here to loot and destroy. Most importantly, he synergizes with Flashpoint Batman, giving you a formidable team when both characters enter the fight. The powerful metaphysical Astro Force is earned through the latest MP season.
informacje ogólne
wersja 2.15 (100712)
Data umieszczenia 2017-04-22 06:19
rozmiar 32.63 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(602)
4.08★ 81.6%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/12/12 13:35
Inne gry Datawind UbiSlate 3G7

Datawind UbiSlate 3G7

Datawind UbiSlate 3G7 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: Cortex-A8)
Ekran: 7.00", 800x400
Rozmiary: 114.00 x 188.00 x 13.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |