Grand Theft Auto: iFruit
3.6 (682)

Grand Theft Auto: iFruit

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Datawind UbiSlate 3G7

Opis:

Ogromna liczba graczy na całym świecie się doczekać 17 września. Co to znacząca data? To jest data wydania z najpopularniejszych i najlepiej sprzedającą się grą na świecie - Grand Theft Auto V. Twórcy gier, gry Rockstar firmy, jeszcze przed release poinformował, że oprócz samej gry, nie będzie wiele przydatnych dodatkowych funkcji. Z biegiem czasu Grand Theft Auto online, a teraz mamy kolejny przydatny dodatek w postaci aplikacji, które można zainstalować na urządzeniu mobilnym, zwane Grand Theft Auto: iFruit! Aplikacja posiada wiele przydatnych funkcji, można stale monitorować wydarzenia gry bezpośrednio w swoim telefonie. Śledź najnowsze informacje, odwiedź Rockstar gra społecznościowa zasobów deweloperzy Games Social Club, być zawsze w kontakcie z najnowszych aktualizacji i aplikacji.

Już jest kilka dodatków do Grand Theft Auto: iFruit:

Los Santos Celna - Wniosek, który będzie cieszył przez graczy, którzy kochają gry w samochodach serii Grand Theft Auto. Wyobraźmy sobie sytuację, że odegrały GTA 5 i tylko właśnie kupił nowy samochód, bardzo dobrze, lub jak wiele osób uwielbiam robić - wystarczy, aby utrzymać się, ale nie udało się protyuningovat trzeba było iść do pracy, uczelni lub innych spraw. Nie należy żuć, że nie mają czasu, bo można z aplikacji Los Santos Customs dostroić swój nowy samochód bezpośrednio z urządzenia przenośnego! Zmiana farby, zainstalować nowy silnik, zmienić koła, zawieszenie i wiele więcej. Po wykonaniu wszystkich wrócił do gry znajdziecie samochód jest już zaktualizowane w garażu! Wygodne, prawda?


Pokroić Dog - jest to aplikacja, w którym będzie można zadbać o swojego ukochanego zwierzaka Franklin Chop Rottweiler. Istotą aplikacji, takich jak japoński "Tamagotchi". Spacer z psem, karmić go, bawić się z nim. Jak dobrze można traktować swojego zwierzaka, a więc poprawić zachowanie psa w grze, lub na odwrót może być gorzej, jeśli zaniedbujemy zaloty Chop. Jeśli Chop będą zadowoleni, to w grze będzie wykonywał poleceń i będzie w stanie znaleźć kryjówek.


Reklama

Pobierz Grand Theft Auto: iFruit 1.11.41.1 dla Datawind UbiSlate 3G7

Nowości w tej wersji
Support for new content in Grand Theft Auto: Online
informacje ogólne
wersja 1.11.41.1 (145)
Data umieszczenia 2016-10-07 06:34
rozmiar 22.1 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-10-07 09:39:16
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(682)
3.56★ 71.19%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2013/11/01 10:51
Inne oprogramowanie dola Datawind UbiSlate 3G7

Datawind UbiSlate 3G7

Datawind UbiSlate 3G7 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: Cortex-A8)
Ekran: 7.00", 800x400
Rozmiary: 114.00 x 188.00 x 13.00 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |