28.04.2013

The House of the Dead gry Overkill: LR to produkt znanego wydawcy SEGA, która ponownie zabierze Cię z powrotem do świata zombie i chaosu. Wdrożone tę bitwę jako wielki strzelnicy, gdzie można zagrać w tryb przetrwania lub przejść kampanię, ten czy inny sposób znajdziesz morze ognia i hordy zombie.

25.04.2012

Super Monkey Ball 2: Sakura Ed - zabawny wyścig małp będzie odwoływać się do tych, którzy kochają łatwy humor i szybkość. Aby wygrać, nie wystarczy, aby rozwijać prędkość, ale również na drodze, zbieranie przydatnych bonusów w postaci bananów.

22.10.2012

Ucieczka Zaxxon - Można się spodziewać wiele ekscytujących misji labirynty i trudności po drodze. Doskonała grafika i wiele bonusów. Zasiądź za kierownicą danego statku i pokaz umiejętności i pomysłowości w zarządzaniu w nadświetlną prędkością.

10.09.2012

Wszystkie gry War Battles jest doskonałą strategią, wydarzenia, które miały miejsce w średniowieczu, w Japonii, tak że żołnierze będą wyglądać bardzo interesująco. Rozwijaj swoją taktykę i pokonaj wrogów, weź ziemię i uwielbienia.

29.07.2013

Słynny port szalony taksówkarz i dostał się do Androida. Gra pojawiła się na plecach Sega w 1999 roku, a później dojechać i PC. Pod koniec 2012 Crazy Taxi jest teraz dostępne dla IOS, to Sega oświadczyła, że ​​wkrótce będzie wersja dla Androida. Ale jak zawsze w grze prasowa opóźnione nawet o 7 miesięcy, ale gra jest już dostępna w Google Play.

15.12.2013

Najszybciej jeż powraca w nowej grze dla smartfonów i tabletów z SEGA drużyny Ameryki - Sonic Dash. Teraz jego głównym przeciwnikiem będzie łotrem nazwie Sassy. Trzeba ścigać przy prędkościach naddźwiękowych na wielu kolorowych miejscach i zanurzyć się w nowej przygodzie!

07.01.2014

Witam, przyjaciele! Dzisiaj przyjrzymy się nowej rasy z studio Sega, Sonic Racing transformacji. Tak, wiem, że częste twórców gier z Soni c, ale to, co mamy, co mamy. Tym razem Sonic i jego przyjaciele, będą rywalizować na torach wyścigowych, w swoim arsenale dostępnych fajne samochody, łodzie, a nawet futurystyczne samoloty. Nie na darmo w gry Tytuł zmieniła wyraz lub transformacji. Podczas następnej w samochodzie może nagle przekształcić się w samolocie lub statku. W rzeczywistości wygląda jeszcze gorzej, niż się wydaje, animacja wygląda wielką transformację, takich platform mobilnych nie widzieliśmy.

16.08.2014

Gonić po mieście za kierownicą żółtego samochodu z szachownicą dachu i po bokach! Tak, tak! Ta taksówka zresztą szalony taksówką z SEGA !!! Czy to możliwe, tego przegapić?

09.11.2015

Niebrzebrane rzesze fanów twórczości programistów z SEGA będą zachwycone, twórcy wypuścili bowiem na rynek kontynuację przygód Sonicka na android. Przyglądnijmy się!

15.11.2015

Nieoczekiwana nowinka, na którą nikt nie czekał, jednakże nie przeszkodzi jej to w nabraniu popularności i wielu fanów, a dlaczego? Przeczytajcie dalej, przyczyn ku temu jest bowiem wiele!

10.06.2017

Moda na pilotów na krawędzi, gdy projekt ma takiego formatu rozpoczyna się nawet słynny SEGA firmy! Jednak to nie przeszkadza w grze być ciekawe, będzie sprawdzać, co się stało w rzeczywistości.

07.12.2017

Klasyczna gra walki z nie mniej niż klasycznych programistów ... a tutaj wszystko odbywa się w formie komiksu ... prawdziwego marzenia dla nowoczesnego maniaka z androidem!

« Poprzedni
© 2011-2019 mob-core.com  |