G-Sensor dla android

15.09.2011

Penguin Racing 2 - jest najlepszy, zdaniem autorów, gry za darmo. W tej grze będziesz w roli pingwina, który odwiedza różne części świata bardzo ciekawy sposób.

02.08.2011

Nesoid - NES Emulator. Uruchamianie gry w trybie pełnoekranowym, wsparcie dla "lekki karabin" - kaczki polować.

30.04.2011

Pan Fajna gra Runner na android, gra po prostu namoczone dynamizm i nie pozwoli Ci na długi czas. W grze do android Mr Runner jest sterowanie Running Man, który biegnie przez tunel, w nadziei, że będzie to spadnie sufit, aby tego uniknąć należy albo przyspieszyć lub pobyt w bezpiecznych miejscach. Po drodze spotkasz mnóstwo atrakcji na całym świecie.

29.04.2011

Freddy Budgett - zręcznościowa gra 3D dla android z G-sensor. Freddy Budgett zasadniczo jak labirynt lub huśtawka, ale o wiele bardziej kolorowe i zabawne. W grze należy użyć G-sensor do nadmuchanej żaby z punktu A do punktu B, unikając pułapek.

17.04.2011

Mam cię - gra zręcznościowa, musisz z G-sensor do kontroli statku i kosmici porywają różne zwierzęta z gospodarstwa.

13.04.2011

PinMan - Stres? Trzeba odpowietrzyć go na kogoś? PinMan o pomoc! Wyrzuć go we wszystkich kierunkach, obrócić go do góry nogami, rzucać przedmiotami na niego i podłączyć go za pomocą przycisków! Pełnej dwuwymiarowej "kukiełki" symulacje fizyczne i dynamiczne efekty krwi.

05.04.2011

Shooter Atak Abyss - gra z gatunku przestrzeni letalok dla Androida, ale w tym przypadku można się wrogami dla różnych mikroorganizmów, ameby i bakterie. Gra odbywa się w żywym organizmie, który jest to, że w rzeczywistości muszą być rozliczone szkodników. Grafika w grze android Abyss Shooter Atak uderzających kolorów i dynamiki, sterowania samolotu za pomocą G-sensor.

19.03.2011

GrandPrix na żywo Racing - dobre trójwymiarowej symulacji na wyścigi Formuły 1 samochody. Oczywiście nie jest to pełna lodu, ale można jechać. Wersja: 1.01

11.03.2011

Hero Tightrope 1.0.1 Zadanie gry Hero Tightrope, nie zarządza akselometrom dać rope-walker upadek. Skomplikować ptaków, które siedzą w różnych ilościach na krawędzi słupka.

10.03.2011

Zapewne każdy pamięta tę grę jak Line Rider, nawet z systemem Windows Mobile. Teraz to Droid Rider dla Androida! Dla tych, którzy nie wiedzą - w tej grze trzeba narysować ścieżkę do android na deskorolce, za pomocą różnych instrumentów. Nie jest to zły czas ubivalka, ale nie ma gotowych poziomach, zwrócić się

03.03.2011

Skyball - przytrzymać piłkę na torze i dojechać do mety bez odejście w nieznaną otchłań. W tej grze 3D dla prawa android fizyki były nieco zdeformowane, co oznacza się - to w dół, i odwrotnie, w celu czujesz się kompletnie zagubieni i zdezorientowani.

15.02.2011

You Destroyer "mikroby" - ślimaki stremlyaschihsya zamiatać planety, ale jeśli spojrzeć na obronie ziemi, nie wiadomo, kim jesteśmy i gdzie jesteśmy), szczególne zainteresowanie w grze rozpoczyna się po 5 poziomu, ale płacą do 11 już chcą rozbić swój telefon ponieważ przeciwnika spada stale

« Poprzedni
© 2011-2019 mob-core.com  |