Epic Defense - Origins
4.2 (14)

Epic Defense - Origins

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla HTC One (M8) CDMA

Opis:

Nyashnye Cat Studio deweloperzy HK postanowił nie rezygnować projektów Epic obrony, którego popularność była na jej wysokość i sprawił, że najnowszy dodatek do nowych funkcji! Będziesz cieszyć się sam konfrontacji między ludzi i orków, tych samych magicznych wież i tej samej gry zabawy. Gdy to odmiana gry oferują lepszą grafikę i fajne efekty wizualne, które czynią grę o wiele bardziej interesujące i przyjemne! Ale wszystko dobre trzeba płacić, tak że poziomy utrudnione i zwiększyła liczbę typów wrogów, więc uważaj!

Gry: Ta gra jest bardzo ważne, bilans, który wynika z faktu, że nie tylko kupić wieżę z pieniędzmi, które masz, i rosnącej wzrost ofiar wśród wroga, jak zwykle wieże nie daje nic, muszą uzupełniać klejnotów symbolizujące trzy elementy. Tak więc mamy trzy kolory - czerwony (fire), niebieski (lód) i złota (grzmot), każda wieża należy umieścić na 3 kamienia, tak że staje się zabójczą bronią. I to jest bardzo ważne, można połączyć te kamienie, jak chcesz, i to jest to o kilkanaście kombinacji, z których każdy ma swoje własne cechy. I inne perełki poza zestawem startowym może jedynie zabijanie wrogów, więc zawsze będziesz wyglądać i czekać na kolejną falę możliwości, aby otrzymać nowy kamień. Tylko nie zapomnij, że wieże można poprawić, tak, że wrogowie będą cię naciśnij - wydać pieniądze i władzę wieże do dupy!

Grafika: Grafika jest piękna i nie ma zbyt wiele, aby oszukać informacje, gdzie nie jest wymagany, tak że wszystko, co jest potrzebne - piękne, wszystko inne nie jest tak oczywiste. Ponadto, grafika, a zwłaszcza skutki wież jest bardzo podobna do WOW, co również przyczynia się do jej punktu trafienia nie może być pominięte.

Inne pozytywne aspekty gry Epic Defense - Origins:

  • istnieje wiele poziomów około sześć tuzin, które są podzielone na cztery regiony i kilkanaście długich skryptu.
  • Różni wrogowie wymagają różnych wież, jeden typ nie można zrobić
  • wiele kombinacji z wieżamiNegatywne aspekty:

  • w tym momencie trudno jednoznacznie je opisaćWnioski: świetny TD, które powinny zagrać każdy fan tego gatunku, zwłaszcza jeśli lubisz regularne odmiany Epic obrony!


Reklama

Pobierz Epic Defense - Origins 1.2.6 dla HTC One (M8) CDMA

Nowości w tej wersji
Fix bugs
informacje ogólne
wersja 1.2.6 (26)
Data umieszczenia 2018-05-12 01:28
rozmiar 27.17 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Cat Studio na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(14)
4.2★ 84.08%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/05 07:41
Inne gry HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA Wersja: Android 4.4 (Kitkat)
Procesor główny: Quad-core 2.3 GHz Krait 400)
Ekran: 5.00", 1920x1080
Rozmiary: 146.4 x 70.6 x 9.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |