Alicja rzek
3.8 (14)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla HTC One (M8) CDMA

Opis:

Dobre questy i opłacone android partii ma wspaniały jaskini, nietypowe i kładzie większy nacisk na szczegóły fioletowy lub raj dla miłośników steampunk Machinarium, każdy z tych zawodników ma swoje żetony i zdecydowanie warte swojej ceny, nie zamknąć je wszystkie razem?

Jeśli mówimy o niezwykłym, Rzeki z Alice do tej kategorii będą jeździć wszystkie kąty, gra jest bardzo dziwne! Istnieją pewne odniesienia do Alicji w Krainie Czarów, o które tutaj też takie dziwne rzeczy się zdarzają, a akcja toczy się we śnie dziewczynki. Tak więc, jeśli weźmiemy pod uwagę, najsilniejszych konkurentów, takich jak działki, niesamowitej atmosferze, fajne grafiki, dużo szczegółów i strasznym dla nich opieki, to nie ma na pozór wszystko, ale zignorował muzykę i fabułę, która rozwija się dość niemrawo.

Harmonogram i wygląda na to: trudno opisać grafikę w tej grze, bo wygląda na to, wszystko jest proste, ale czyste rysunki, szkice w niektórych momentach ... coś wygląda surrealistycznych obrazów, ale bardzo mało szczegółów, pusty horyzont, dlatego każdy element -jest to konieczne, to znaczy Nie ma nic zbędne ... z pewnością stylowe, ale jakoś mało. Aby zrozumieć, co mam na myśli - spojrzeć na screeny, ale gdy to wszystko staje się jasne.

Jak to brzmi: liryczne melodie Vetusta Morla dosłownie sprawi, że grać, więc to sztuczka, szacunek dla muzyki, nie jest omawiany.

Działki: wiele tajemnic i różnego rodzaju symboli, które są również bardzo dobrze gra z charakterystycznym ciągnione prostocie. Zanurz się w dziewczynie, która musi stawić czoła fantazji ich obawy, że można wygrać metodycznie rozwiązywać różne zagadki.

Wniosek: nikt nie powiedział, że każde nowe zadanie należy zwrócić górować nad konkurencją, ta gra jest sam i nie może, jak wiele, więc jeśli zdecydujesz się go kupić, przyjrzeć wideo, spojrzeć na screeny, a następnie, jeśli zdecydujesz się - zapłacić 5 $ i baw się dobrze. Jeśli porównamy grę z czegoś innego, ponieważ nie jest to najbardziej popularny gatunek w sztuce, najbardziej go nie rozumiesz, a ktoś jest gotów oddać wszystko.


Reklama

Alicja rzek dla HTC One (M8) CDMA

Ocena:

(14)
3.84★ 76.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/09 08:32
Inne gry HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA Wersja: Android 4.4 (Kitkat)
Procesor główny: Quad-core 2.3 GHz Krait 400)
Ekran: 5.00", 1920x1080
Rozmiary: 146.4 x 70.6 x 9.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |