Szalony Kowboj snajper wojna
4.5 (14)

Szalony Kowboj snajper wojna

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla HTC One (M8) CDMA

Opis:

Platformówka świat widział wiele, prawdopodobnie więcej niż inne gry, a ich uwolnienie dzisiaj, czasem produkcji, takie, które wyglądają lepiej niż większość współczesnych gier (Cave, Leo Fortune i innych). Ale jak najbardziej prosta platformówka to, które nie różnią się zadziwiające grafiki, to tylko animacja wysokiej jakości, jest to dość proste i pozytywne, ale zawodnicy w bród! W ogóle gra ma wiele pozytywnych stron, z których każda nazywają siebie najlepszych deweloperów gier może trochę, ale ruina, niestety, więc nie ma więcej szczegółów.

Historia: w grach, że nie szczególnie potrzebny, ale jeśli to jest i czy to jest ciekawe - wszystko w kolorze czarnym, on tu jest, ale jest ograniczona do kilku stron komiksu, z którego wszystko, co rozumiemy - wieś ​​została zaatakowana przez jakiegoś potwora i pociągnął ładna dziewczyna , dziewczyna, kobieta ... to prawie wszystko, tak, że mocną stroną tej historii pisemnej nie będą działać.

Grafika i grywalność: brak innowacji jest zbyt przyziemne i znajome, ktoś może powiedzieć, że jest dobry - być może, ale nudne, zawsze chcą czegoś nowego, to nie.

Ranking Gra: Szalony kowboj Sniper War - darmowe gry i będzie to ogromny plus dla niej, ale reklama ... wszystko to nic, to wszystko kiedyś, ale to bardzo! Tak wiele, że uniemożliwia grę i nie ma sposobu, aby się go pozbyć, płatna wersja aplikacji jest po prostu niedostępne.

Co nam się podobało w grze Szalony kowboj snajper wojny:

  • ścieżka dźwiękowa
  • dekoracje z cmentarza i pełni księżyca
  • ożywienie
  • napiwek


Co nie jest lubiany w grze Szalony kowboj Sniper War:

  • ogromna ilość reklam
  • brak czegoś nowego i ciekawegoWniosek: dla jednych będzie to dobra okazja, aby zabić godzinę lub dwie do tej gry jest w porządku, ale większość z nich zwracają się do innych podobnych gier, a ja doskonale ich rozumiem.


Reklama

Pobierz Szalony Kowboj snajper wojna 1.1 dla HTC One (M8) CDMA

informacje ogólne
wersja 1.1 (2)
Data umieszczenia 2014-11-07 12:07
rozmiar 28.47 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
AegisLab → admob_1

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2014-11-07 10:09:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(14)
4.46★ 89.29%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/14 07:11
Inne gry HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA Wersja: Android 4.4 (Kitkat)
Procesor główny: Quad-core 2.3 GHz Krait 400)
Ekran: 5.00", 1920x1080
Rozmiary: 146.4 x 70.6 x 9.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |