Gra War - Ogień Wiek
4.5 (65)

Gra War - Ogień Wiek

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla HTC One (M8) CDMA

Opis:

Na Starcie Klanów równa wiele, pomysł kogoś tylko używa ktoś bezmyślnie kopiować, ale nie wiele z nich wybrany. W każdym razie, słyszałem o tej grze dużo pozytywnych i ktoś nawet pewien, że to jest lepsze niż Clash klanów, dlatego tylko pobrać 10 razy mniej?

Tak czy inaczej, gra jest bardzo przyzwoite i godne naszej uwagi!
Trzeba walczyć o możliwość nazwać najfajniejsze w kraju, ale nie sądzę, by było na tyle proste, że można znaleźć wiele przeszkód, więc nadal i interaktywne gry, tak, że inni uczestnicy tego wydarzenia zawsze będzie gdzieś w pobliżu, gdzieś nieco powyżej Ciebie Ocena ;) Każdy władca powinien najpierw być dobrym dyplomatą, więc w grze opiera się przyłączyć inne klany, aby sojuszników lub kontynuowania stosunków handlowych, znaleźć przyjaciół i pomóc im się rozwijać poprzez handel i inne lukratywne oferty. Że korzystają miliony graczy tutaj, więc zawsze można znaleźć kogoś do rokowań z.
Z wszystkich, że gra ma udział RPG, będzie mieć swój charakter, który chcesz pobrać, i nie zapomnij o potrzeby swoje małe (w początkowej fazie) państwa. Ważną częścią sukcesu w tej grze będzie służyć jako nauka, która zwiększy tempo rozwoju, aby twoja armia silniejsza i bardziej wydajne narzędzia. Warto też zwrócić uwagę na osobiste broni swojej postaci, że może ją poprawić inkrustiruya różnych kamieni.
Ale to, co państwo bez armii? Armia musi zbudować, poprawić i zbudować ponownie, tylko w ten sposób będzie w stanie działać na arenie podboju w pełni sił! Zbudowany w grze można również poprawić, jedynym sposobem, aby być opracowane z małej wioski do potężnej twierdzy i murów obronnych, które będą chronić swój spokój.

Istotną rolę w grze i mają łączność tu przetrwać jeden będzie trudne, dlatego, wykorzystując swoje położenie będziesz polecany dla graczy i sojuszy, z którymi można negocjować, a to jest bardzo ważne w grze, gdy miliony graczy, którzy komunikują się przez ponad trzy tuziny języków!Plusy gry Game of War - Ogień Wiek:

  • fajne grafiki
  • wszystko bardzo dobrze przemyślane i szczerze imponujące
  • Gra jest prawdziwe zainteresowanie
  • wysoko rozwinięte komunikacji
  • sploty udane gatunki
  • zawsze można znaleźć coś do zrobienia
  • Można pobrać i grać za darmo!


Wady gry Game of War - Ogień Wiek:

  • podobnie jak wiele innych dobrych darmowych gier - Donat, ale głównym problemem jest to, że są ludzie, którzy nie Części pieniędzy i jako wynik, radzenia sobie z nimi jest bardzo trudne ... w ogólnej równowagi w tej kwestii znacznie zaburzona
  • ze względu na dużą liczbę animacji gry będzie wymagający, aby farsz Android


Wnioski: świetna gra, która zasługuje na miano jednego z najlepszych w swoim gatunku, na które można uzyskać przyjemność grać na Game of War - Ogień Wiek może być nawet blisko oczu na Donut, których wiele może znacznie psuć nastroju, ale programiści bardzo się starała i chce się zasłużoną nagrodę, jest absolutnie w porządku, ale to było o wiele lepiej, gdyby gra została zapłacona, a jednocześnie dając równych szans dla każdego gracza.


Reklama

Pobierz Gra War - Ogień Wiek 5.0.12.601 dla HTC One (M8) CDMA

Nowości w tej wersji
Game of War: Fire Age continues to expand the mobile MMO experience! Follow Athena into the inferno with your Alliance and invade a world of monsters, men, and dragons! LOG IN NOW to see the LATEST UPDATES!
* Battle in MASSIVE worldwide Events and for glory!
* Take on Raid Bosses with your Kingdom!
* Lead your Troops with multiple Heroes!
* Customize your Heroes’ Skills with powerful Gear Sets!
*Unlock Monsters to conquer your enemies!
* And much MORE!
Conquer the Fire Age TODAY!
informacje ogólne
wersja 5.0.12.601 (18275)
Data umieszczenia 2019-12-24 04:31
rozmiar 89.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

USE_BIOMETRIC

USE_BIOMETRIC

USE_FINGERPRINT

USE_FINGERPRINT

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(65)
4.54★ 90.74%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/29 08:59
Inne gry HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA Wersja: Android 4.4 (Kitkat)
Procesor główny: Quad-core 2.3 GHz Krait 400)
Ekran: 5.00", 1920x1080
Rozmiary: 146.4 x 70.6 x 9.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |