Bloodstroke
3.5 (29)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla HTC One (M8) CDMA

Opis:

Reżyser takich filmów jak "Face" czy "Mission: Impossible", zdecydowała się wziąć udział w projekcie gry, zapalił się podczas tworzenia gry Bloodstroke, na szczęście twórcy w tym przypadku jest również znany - od Chillingo Międzynarodówki!

Nie oceniaj gry ściśle, że został stworzony jako wizji świata legendarnego reżysera, jest to nieco futurystyczny, proste w niektórych aspektach i, oczywiście, zawiera dużo krwi i działania, których reżyser i sławy! Nie ukrywa emocje deweloperów oferuje każdemu, kto kupuje tę grę do malowania ulicach miasta czerwony! I to nie jest słaby informacji!


Działka jest również przyzwoite, można poczuć pracę dyrektora. Twój bohater - agent ochrony nazwie Lotus wykona swoją pracę i starają się uratować życie powierzonej mu przez obiekt. Z jednej strony masz pistolet, nóż, w drugiej, ten zestaw i trzeba przebić się przez ulice Hong Kongu i Pekinie, aby zrobić wszystko, co możliwe. Poza tym, jest to pierwsza praca agenta, więc wyrazić siebie i nie zepsuć - swój święty obowiązek!

Warto też zauważyć, że gra jest bardzo stylowy, a także w filmie "Sin City" znajdziesz tutaj tylko 3 kolory - biały, czarny i czerwony. Grafika, na prostym jednej strony, z drugiej strony, bardzo oryginalny i niezapomniany, w ogóle, gra będzie podłączyć tak!


Co jest dobre to czeka na Ciebie w tej grze Bloodstroke:

  • Chroń swoją własność za wszelką cenę
  • Szeroki arsenał noży i pistoletów
  • dużo przemocy!
  • niepowtarzalny styl


Co nie podoba w grze Bloodstroke:

  • niewiele z tego, co ona wypłacona (zapłacić dolara za grę jest to dopuszczalne), więc pomoże Ci cieszyć się dużo więcej treści premium ... kpina!Wniosek: chęć czuć w rękach artystów, których tu tylko czerwony farba może spotkać, ale tylko na początku, a nawet zapłacić wtedy, jak to psuje doświadczenie.


Reklama

Bloodstroke dla HTC One (M8) CDMA

Ocena:

(29)
3.54★ 70.84%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/08/13 08:52
Inne gry HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA Wersja: Android 4.4 (Kitkat)
Procesor główny: Quad-core 2.3 GHz Krait 400)
Ekran: 5.00", 1920x1080
Rozmiary: 146.4 x 70.6 x 9.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |