Pizzaboy!
4.2 (39)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla HTC One (M8) CDMA

Opis:

Nikt by nie pomyślał, że pizza nawilżający może być zabawne, ale twórcy ProjectorGames próbował i się gra, w której nawet kurier być ciekawe. Przy okazji w tej chwili jest ich tylko gra dla Android, który nagrali, ale natychmiast zaczęła obowiązywać. Nie jest tak drogie - niewiele ponad dolara, ale tak czy inaczej, zwykle o pieniądze i popytu z zupełnie innej gry, proponuję sprawdzić.

Gra ma jasne i bujne grafiki dobrej jakości, to rzuca się w oczy. I miasta odbywa się w widoku 3D z pierwotnym na, coś podobnego do GTA 2, który jest również dobry. Tylko GTA tutaj przypomina o tym, że wielkie miasto, i nie ma karty, ale są strzałki, które wskazują, gdzie się udać, więc nie zgubić. Pomysł jest prosty - nawilżający pizzy, a jedną z zalet gry jest fakt, że twórcy byli uważni na szczegóły i pomyślał, wiele, takie jak fakt, że pizza należy najpierw załadować, a następnie, że urządzenie, na którym będzie nieprzekraczalną pizzy może doprowadzić do benzyny, a nawet zasady Ruch tutaj jest lepiej obserwować, czy aby uniknąć wypadku będzie bardzo trudne. Po prostu miło się i miasto, szczegółowe i życia swoje życie, bardzo ciekawe.

Gameplay: nosić ulica będzie na trzech różnych samochodów - pierwszy, który jest powolny i źle zarządzanych, drugi - w transporcie, jest trochę lepiej, da tobie przy razvezet 100 pizze, a trzecia - fajny samochód sportowy, jej ręka pojechaliśmy 1000 mil. Z zagrożeń - co może prowadzić do benzyny i wyłącza ci, zasady dochodzeń w sprawie wypadków lub swoją opieszałość.


Korzyści Gry Pizzaboy!

  • piękna grafika
  • ciekawy i przemyślany gameplay
  • Znaczna dbałość o szczegóły
  • Proces dokręcania


Wady gry Pizzaboy!

  • Płatny gry
  • żaden inny zawód poza nawilżających pizzy
  • zarządzania nie jest bardzo wygodne, ale można się przyzwyczaićWnioski: dobra gra, że jest wart swojej ceny, szczególnie polecany dla osób, które lubią podróżować po mieście z celem.


Reklama

Pizzaboy! dla HTC One (M8) CDMA

Ocena:

(39)
4.2★ 84.01%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/09/05 08:12
Inne gry HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA Wersja: Android 4.4 (Kitkat)
Procesor główny: Quad-core 2.3 GHz Krait 400)
Ekran: 5.00", 1920x1080
Rozmiary: 146.4 x 70.6 x 9.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |