Powrót do Bed
3.6 (22)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla HTC One (M8) CDMA

Opis:

Muszę powiedzieć, że gra jest wypłacane, a nie jest tani, jego cena jest prawie cztery dolary, ale widać od razu, wygląd, jak to się mówi, mówi sama za siebie. W tej cenie wiele dobrych i ciekawych gier, w tym gier logicznych, takich jak zajmować oddzielną niszę, w której deweloperzy szczególnie pracowity i zawsze gotowy do zaskoczy Cię czymś nowym. W tym przypadku, można się zastanawiać, wiele punktów, proponuję przeanalizować je kolejno.

Grafika i projektowanie.
I wtedy od razu wiadomo, że gra jest wypłacane, harmonogram tutaj jest fantastyczne. I nie jest to coś jak film lub jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości, to tylko animacja przeszklone, które jest bardzo ciekawe, dobrze przemyślane i przyjemne. Poza tym, to jest pełne 3D, wysokiej jakości i fascynujące. Co do projektu, to nie jest twój mózg po prostu wybuchnąć. Większość krajobraz był dziwny, surrealistyczny, i coś mgliście przypomina prac Salvadora Dali, w ogóle, dla amatora, ale nie do oceny takie posunięcie nie jest to możliwe, więc mam wziąć mój kapelusz do projektantów, jak niezwykle rzadko.

Historia i gameplay.
Działka, mimo szalonego projektu jest dość prosta - będzie w zaświatach ludzkich marzeń, a twoim zadaniem jest pomóc mu do łóżka, mężczyzna jest wyraźnie cierpi na śnie. Jego sposób i pokazał po każdej platformie jest gotowa spaść z krawędzi, aby rozpocząć drogę na początku, ale można poprowadzić go na właściwą ścieżkę zabezpieczającą przed niebezpieczeństwem jabłko ... tak tak, jabłko, duże zielone jabłko, które powinny przynieść psa z ludzką twarzą 0_o ...

Horror.
Są obecne również tutaj, niestety. Oni są w tym samym czasie do zarządzania, radzenia sobie z tym jest bardzo trudne, więc jeśli nie można się do tego przyzwyczaić, a następnie gra pokaże coś okropnego i niegodnego uwagę, to oprócz ceny, być może jedyną znaczącą wadę.


Zalety i cechy gry do łóżka:

  • niesamowite i fantastyczne surrealistyczny świat
  • szanować projektanci wymyślili to
  • fajny soundtrack
  • ciekawe i ambitne zadania
  • unikalnych poziomów izometryczne
  • Gra zdobyła ogromną liczbę nominacji
  • pozostawia wiele pozytywnych wrażeńWady gry Powrót do Bed:

  • Opłata gry (około 4 $)
  • straszne zarządzaniaKonkluzja: jeśli nie to problem z uruchomieniem gry będzie po prostu super, nawet za pieniądze, bo takie rzeczy są droższe, ale biorąc pod uwagę obecną sytuację, nie mogę polecić Ci zapłacić cztery dolary i cierpią z powodu zarządzania, więc cieszymy się, gdy będą one .


Reklama

Powrót do Bed dla HTC One (M8) CDMA

Ocena:

(22)
3.63★ 72.52%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/09/15 07:48
Inne gry HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA Wersja: Android 4.4 (Kitkat)
Procesor główny: Quad-core 2.3 GHz Krait 400)
Ekran: 5.00", 1920x1080
Rozmiary: 146.4 x 70.6 x 9.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |