Zabić wszystkich zombie
4.4 (13)

Zabić wszystkich zombie

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla HTC One (M8) CDMA

Opis:

Po prostu chcę, aby pamiętać, że deweloperzy gorzkich Byte Games pierwotnie wydane dwie wersje gry zabić wszystkich zombie, jak powinno być, jedna została wypłacona, ale zauważył, że publiczność nie reaguje tak obficie, jak potrzeba, zrobili wszystko za darmo, więc można zobaczyć w wersji Deluxe HD bez żadnych inwestycji finansowych, ciesz się! ;)

Ideą gry jest stara jak świat - musisz zabić jak najwięcej zombie, po drodze tamten. Nr działki, ale nie jest to konieczne, aby wbijać coś z głową w takich grach jest zupełnie nieodpowiednie. Więc twoja postać - rudowłosa dziewczyna z warkoczykami i rowerzysta z szczeciny i sierści, takich jak Elvis, siedzi na swoim pojeździe - skuter lub motocykl i idzie do przodu ulicami miasta, niszcząc w obliczu wszystkich zombie, a w tym czasie trzeba je zastrzelić, a nie ciśnienie, na ogół nie będą uderzać, uderzyć - zginęło.
Po drodze warto zwrócić uwagę na monety, które wypadają z zombie, będą musieli wskrzesić w przypadku śmierci, ale należy pamiętać, dalej zatrzymaliśmy - droższe, tak, że prędzej czy później, nie ma wystarczającej ilości monet. Innym jest klucz - masz go podnieść bardzo strome, gdy zapomnisz o wszelkich trudności na drodze.
Znajdziesz tu wiele różnych zombie, dobra muzyka, płynne animacje i wiele innych pozytywnych aspektów, tylko wolności masz nie wystarczy, karabin maszynowy strzela się, że również transport prędkość utrzymuje, tak że wszystko, co jest potrzebne od ciebie - steer lewo lub w prawo ... trochę słaba !


Plusy gry Kill All Zombies:

  • dobra grafika z mnóstwem małych części
  • jasne i pozytywne rozgrywka
  • świetna muzyka i głos
  • Pobierz gry dla android jest całkowicie darmowe


Wady gry Kill All Zombies:

  • semantyczne obciążenia zmierza do zera
  • bardzo mało swobody działania
  • drogie zmartwychwstanie
  • kilka nagród, które można znaleźć na drodzeWniosek: jasne i pozytywne, że gra jest po prostu wspaniały, jeśli nie wdawać się w szczegóły i nie przejmuj się na różnego rodzaju rzeczy, więc jeśli chcesz trochę zabawy - huśtawka!


Reklama

Pobierz Zabić wszystkich zombie 1.0.1 dla HTC One (M8) CDMA

informacje ogólne
wersja 1.0.1 (101)
Data umieszczenia 2014-09-20 16:24
rozmiar 38.42 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-30 03:00:13
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(13)
4.36★ 87.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/09/21 08:21
Inne gry HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA Wersja: Android 4.4 (Kitkat)
Procesor główny: Quad-core 2.3 GHz Krait 400)
Ekran: 5.00", 1920x1080
Rozmiary: 146.4 x 70.6 x 9.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |