Pongo Combo
3.6 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla HTC One (M8) CDMA

Opis:

Puzzle w wersji 2.0, zmodyfikowany i zmieniony, inaczej nie powie. Prawie wszystkie szanuje to wielki puzzle, a przede wszystkim nie chodzi o gry, większość programistów politycznych, którzy zrobili wszystko tak jak powinno być!

Ale po pierwsze, wszystkie takie same, należy zwrócić uwagę na gry z fabułą, że jest! Kłusownicy kradną na bezludnej wyspie wiele różnych ptaków, które stanowiły ważną część głośnika wyspy. Goryl rozwój ten nie odpowiadał, a ona postanowiła zwolnić wszystkie ptaki. W związku z tym, by znaleźć się na różnych statkach, które przewożą kontenery z ptaków, głównym zadaniem - aby wstrząsnąć pojemnik do komórek dotkniętych siebie i otworzył z tego powodu. Teoria jest prosta - można przechylać pojemnika tylko w lewo lub prawo, komórki będą poruszać się z miejsc i na ogół jasne, ale będą różne rodzaje ptaków, otwórz komórki, które mogą być pitting je tylko samo, a ich liczba będzie rosnąć, tak po pierwszych dziesięciu poziomów tej gry będzie prawdziwa zagadka.

A teraz o polityce :)
Wcześniej gra była za darmo, ale za te pieniądze można było kupić podstawowe - życia i energii, taka polityka może być wam znane przez Rahnera. Ale w pewnym momencie, deweloperzy sobie sprawę, że jest to zła polityka, więc gra pozostaje nieco z płatnych treści, ogromna ilość poziomów i życia z energii stają się nieograniczone! Oto dobry prezent dla wszystkich fanów i tych, którzy odważą się grać! Przy okazji teraz około 1000 poziomy !!!

Co dobrego jest gra Pongo Combo:

  • wiele poziomów
  • Jasne grafika
  • pozytywna rozgrywka
  • ciekawe i ambitne zadania
  • Gra jest dostępna za darmoWady gry Pongo Combo:

  • jak nie każdy dorosły
  • prawa fizyki to nie znajdziesz


Wnioski: dobra gra, która będzie pasować do każdego, kto nie ma uprzedzeń gier wieku i specyficznych, którzy gotowi są podjąć się przez długi czas!


Reklama

Pobierz Pongo Combo 2.0.2 dla HTC One (M8) CDMA

Nowości w tej wersji
bug fix
informacje ogólne
wersja 2.0.2 (203)
Data umieszczenia 2015-12-15 04:08
rozmiar 25.66 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-12-15 06:09:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Wszystkie aplikacje Ateam Inc. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3.59★ 71.83%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/09/23 08:54
Inne gry HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA Wersja: Android 4.4 (Kitkat)
Procesor główny: Quad-core 2.3 GHz Krait 400)
Ekran: 5.00", 1920x1080
Rozmiary: 146.4 x 70.6 x 9.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |