Program of Darkness
4.4 (13)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla HTC One (M8) CDMA

Opis:

Jak takogovogo historia gry, niestety, nie. Wszystko, co wiemy - nie jest pewne, płomień svyazschennoe, które powinny być chronione za wszelką cenę, a hordy szkieletów pod predvoditelsvom jego król będzie chciał zabrać - banalne, ale jak to jest. Przynajmniej nikt wyjaśnienie przyczyn i celów, nie da strzeleckiej i to wszystko. W każdym razie, jest to sytuacja dość zwyczajowe w tym gatunku, więc nie jest to duża wada.

Rozgrywka jest skonstruowany tak, że potrzeba ochrony płomienia w najczystszej postaci - nie fortyfikacje obronne wokół nie jest, że to głupie, ale zabrać swoją wolę na kawałki, każdy kawałek powinien być odcięty dokonaniu odwrotnej drogi, więc nie martw się, jeśli ktoś dobradsya do płomienia będziesz miał możliwość zabicia go w drodze powrotnej, z kawałkiem własnej płomień powróci na swoje miejsce.

Obrona będzie zbudowany w sposób klasyczny - wieże, która tutaj jest na tyle mała, tylko cztery. Dwa uniwersalne (jak strzelanie do celów naziemnych i powietrza), jedna klasa gruntów - a jeden dom, z którego można zaspokoić wrogich żołnierzy gotowych do wyczerpania. Wieże mogą być szybko przemieszczane do bombardowania wrogów zarówno na początku jak i na końcu drogi. Za zabitych wrogów da pieniądze (do poruszania się i budować wieże) i kamienie szlachetne, aby poprawić swoje umiejętności i wieże energetyczne. W ogóle, jak widać, nie ma nic szczególnego i intrygujące - klasyka gatunku.

Co do projektu, to nie ma też nic specjalnego - światowej pracował źle, dobra grafika są na ogół dość piękne, wiele efektów i ziarnistość sił wroga spędzili sporo sprawia, że ​​wizualne wrażenie.


Zalety i funkcje gry Scheme of Darkness:

 • zarządzania grupą żołnierzy i przenieść się na wieżę
 • Chronić święty płomień
 • wielu różnych miejscach
 • osiem aktualizacjach wież
 • osiem różnych umiejętności do poziomu
 • VIDOS osiem specjalnych broni
 • dwa tuziny różnych wrogów
 • kilka ciekawych trybów gry
 • gry za darmoWady gry Scheme of Darkness:

 • w prawym dolnym rogu wisi okresowo reklamy
 • Donat jest, bez których trudno byłobyKonkluzja: classic TD, w którym można spędzić czas, gra zdobyła solidne cztery, a co do oddawania - to na pewno zwrócić proschesrazu kupić TD, że Wi lepiej niż wlać finansów w krzyżu ...


Reklama

Pobierz Program of Darkness 1.2 dla HTC One (M8) CDMA

informacje ogólne
wersja 1.2 (7)
Data umieszczenia 2014-10-21 08:32
rozmiar 23.6 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-10-21 11:33:02
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(13)
4.4★ 87.93%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/10/25 08:29
Inne gry HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA

HTC One (M8) CDMA Wersja: Android 4.4 (Kitkat)
Procesor główny: Quad-core 2.3 GHz Krait 400)
Ekran: 5.00", 1920x1080
Rozmiary: 146.4 x 70.6 x 9.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |